Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Otwarcie ofert na budowę świetlicy w Ujeźdźcu Małym

W czwartek 3 lipca w Urzędzie Miejskim w Trzebnicy odbyło się otwarcie ofert na budowę świetlicy wiejskiej w Ujeźdźcu Małym. Do urzędu wpłynęły trzy oferty. Najniższą cenę ofertową brutto, tj. 639.500,00 zł, zaproponował PPHU EKSPORT-IMPORT Władysław Skiba Usługi Ogólnobudowlane z Milicza.

W skład prowadzonych prac w ramach budowy świetlicy w Ujeźdźcu Małym będą wchodzić roboty przygotowawcze, roboty ziemne, wykonanie prac budowlanych, montaż instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej, budowa sanitariatów oraz ich wyposażenie, osadzenie okien i drzwi, docieplenie budynku oraz roboty wykończeniowe. W mającej powstać świetlicy znajdziemy takie pomieszczenia jak: szatnię, kuchnię, salę spotkań o metrażu 116 m2, toalety, pomieszczenie gospodarcze, a także hol i wiatrołap. Powierzchnia inwestycji to łącznie ponad 170 m2.

- Jestem niezwykle szczęśliwa, że zyskamy tak wspaniałą, w pełni nową świetlicę. W Ujeźdźcu Małym, który wbrew nazwie wcale aż taki mały nie jest, mamy wielu mieszkańców, jest także liczna grupa dzieci. Teraz wreszcie będziemy mieli miejsce, w którym w świetnych warunkach będziemy mogli się spotykać, bawić – powiedziała pani Sołtys Teresa Niechwiej. - Chciałabym bardzo podziękować panu Burmistrzowi Markowi Długozimie za pamięć o nas. W ubiegłym roku dostaliśmy nowy plac zabaw, odremontowaną drogę, teraz będziemy mogli tą drogą dojść do nowoczesnej świetlicy, w której, mam nadzieję, zgodnie z zapewnieniem Burmistrza, zorganizujemy już tegoroczne mikołajki – zakończyła.

Brak opisu obrazka
Wcześniej w Ujeźdźcu Małym powstał nowy plac zabaw- Burmistrz Marek Długozima, Sołtys Teresa Niechwiej oraz młodzi mieszkańcy Ujeźdźca Małego – Justyna i Wiktor dokonują uroczystego otwarcia (sierpień 2013).

- Cieszy mnie bardzo fakt, że systematycznie i z wielką regularnością powiększamy bazę naszej Gminnej infrastruktury. Najlepiej widać to właśnie na przykładzie Ujeźdźca Małego, gdzie w tamtym roku oddaliśmy do użytku drogę, wybudowaliśmy plac zabaw, teraz powstanie tam nowoczesna świetlica – powiedział Burmistrz Marek Długozima. - Takie inwestycje mają miejsce na terenie całej naszej gminy, staramy się równoważyć rozwój miasta i terenów wiejskich, tak by każdemu żyło się tutaj dobrze, by każdy miał dostęp do nowoczesnej świetlicy czy boiska, a dzieci w bezpiecznych warunkach mogły uczyć się i rozwijać – zakończył.

Świetlica mająca powstać w Ujeźdźcu Małym to kolejny etap rozwoju tej miejscowości, jest już tam odremontowana droga i nowoczesny plac zabaw. Warto również wspomnieć, że kolejne inwestycje w infrastrukturę sołectw zbliżają się do końca (place zabaw w Masłowcu i Świątnikach), a świetlica w Komorówku ma przejść gruntowny remont.

Projekt Świetlicy:

Brak opisu obrazka   Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka
Od lewej: Teresa Niechwiej - Sołtys Ujeźdźca Małego, Burmistrz Marek Długozima, Zbigniew Zarzeczny - Naczelnik Wydziału Tiechniczno-Inwestycyjnego oraz Zbigniew Mroziński, Monika Białas, Stanisław Koszałko, Jerzy Chomkowicz - pracownicy Wydziału TI.

Brak opisu obrazka
Oferenci.

Brak opisu obrazka
Otwarcie drogi(sierpień 2013). Od lewej: mieszkaniec Ujeźdźca Małego Jan Byłów, Przewodniczący Rady Miejskiej Mateusz Stanisz, Sołtys Teresa Niechwiej, Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima, mieszkanka Ujeźdźca Małego Jadwiga Dunia, oraz Dyrektor Zespołu Szkół w Ujeźdźcu Wielkim Mariusz Szkaradziński.

Wersja XML