Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Badania wizerunku Trzebnicy rozpoczęte

Dział promocji Urzędu Miejskiego w Trzebnicy rozpoczął realizację pierwszych w historii miasta społecznych badań wizerunku Trzebnicy wśród mieszkańców. Celem badań jest zebranie informacji co o Trzebnicy sądzą jej mieszkańcy, jak ją postrzegają, co im się podoba, a co należałoby zmienić, oraz na ile się z nią utożsamiają.

Pierwszą grupą badawczą, z którą spotkali się urzędnicy, byli uczniowie z Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Trzebnicy. Dzięki uprzejmości dyrekcji można było wręczyć ankiety sporej ilości młodzieży. Ankiety w pozostałych grupach wiekowych będą zbierane już wkrótce poprzez ankieterów odwiedzających losowo mieszkańców. Wyniki badań powinny być znane  już w czerwcu br.

 Brak opisu obrazka
Trzebnicka młodzież została spytana co sądzi o Trzebnicy jako pierwsza. Ich zdanie jest równie ważne jak innych grup wiekowych, a świeże pomysły często mogą przerodzić się w ciekawe i warte realizacji inicjatywy.


Zachęcamy do wzięcia udziału w badaniach. Istnieje kilka możliwości dostarczenia ankiety:
1. Wypełnioną ankietę (zamieszczona poniżej) można odesłać na adres promocja@um.trzebnica.pl
2. Wypełnioną ankietę (zamieszczona poniżej) można wrzucić do skrzyneczki znajdującej się w Biurze Obsługi Klienta w Urzędzie Miejskim.
3. Ankietę można także wypełnić i zostawić na miejscu - gotowe formularze znajdują się w Biurze Obsługi Klienta w Urzędzie Miejskim

DOCAnkieta

                                                                                                                        Dziękujemy!

 

 

Wersja XML