Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Sparta Skarszyn w Polanicy

Sparta Skarszyn 17 maja reprezentowała Gminę Trzebnica na Pucharze Polski Nordic Walking w Polanicy Zdrój. To kolejne zawody w ramach Pucharu Polski, który został zainaugurowany 26 kwietnia w Trzebnicy.

PPNW zawitał do tej urokliwej miejscowości już po raz czwarty. Gminę Trzebnica reprezentowała grupa Sparta Skarszyn w składzie: Elżbieta Kożuszek, Maria Kożuszek, Jolanta Janusiewicz, Alicja Nowak, Dnuta Szydełko, Piotr Janik. Niesprzyjające warunki pogodowe nie przeszkodziły trzebniczanom w zdobyciu medali. W swoich kategoriach na podium stanęli: Marta Chłodecka ze Szkoły Podstawowej nr 2 - II miejsce, Damian Król - III miejsce i Edyta Fedeczko - II miejsce.

- Dla nas, to przede wszystkim przygoda i możliwość spotkania się w gronie pasjonatów nordic walking. Trasa jaką mieliśmy do pokonania w Polanicy Zdrój była zmodyfikowane ze względu na złe warunki atmosferyczne i przebiegała przez Park Zdrojowy. Uważam, że bardziej urokliwa i trudniejsza była trasa trzebnicka- powiedziała Jolanta Janusiewicz - uczestniczka Pucharu Polski Nordic Walking. - W czerwcu planujemy wziąć udział w kolejnym etapie pucharu - dodaje.

Sparta Skarszyn, to jedna z prężniej działających grup pasjonatów nordic walking z Gminy Trzebnica. Spotykaja się trzy razy w tygodniu bez względu na pogodę, pokonując kilkukilometrowe odcinki, przebiegające w malowniczym terenie okolic Skarszyna.

Udział zawodników w zawodach w Polanicy Zdrój był możliwy dzięki wsparciu finansowemu Gminy Trzebnica.

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

 

 

 


 

 

Wersja XML