Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Burmistrz uhonorowany

Podczas uroczystości związanych z 223 rocznicą uchwalenia Konstytucji 3-majowej, Burmistrz Marek Długozima został uhonorowany najwyższym odznaczeniem Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych w Trzebnicy, za – jak czytamy w uzasadnieniu – „zasługi i pomoc tutejszemu Zarządowi Kombatantów”.

Poniżej treść podziękowania burmistrza Marka Długozimy za otrzymane wyróżnienie:

Z całego serca dziękuję Zarządowi Koła Związku Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych w Trzebnicy na czele z Panem Kazimierzem Walczakiem Prezesem Zarządu oraz Tadeuszem Jaworskim Sekretarzem Zarządu, za przekazanie mi tego zaszczytnego wyróżnienia. Jest mi niezmiernie miło, że otrzymuję je z inicjatywy tak szacownego grona – naszych lokalnych bohaterów  walki o wolność Ojczyzny, którzy dla tej idei gotowi byli oddać swoje życie, a dzisiaj – są dla nas nieocenionymi świadkami żywej historii i niezawodnymi uczestnikami każdej patriotycznej uroczystości oraz edukacyjnych spotkań z uczniami trzebnickich szkół.

Przekazując wyrazy głębokiego szacunku i uznania, życzę Zarządowi Koła i wszystkim członkom Związku dużo zdrowia i sił oraz Bożego błogosławieństwa na każdy dzień. Zapewniam o gotowości do dalszej życzliwej i konstruktywnej współpracy z Państwem.

Brak opisu obrazka
Burmistrz Marek Długozima otrzymuje odznaczenie z rąk Prezesa Zarządu Koła Miejsko-Gminnego Związku Kombatantów RP Kazimierza Walczaka.

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka
List uzasadniający przyznanie najwyższego związkowego odznaczenia dla burmistrza Gminy Trzebnica Marka Długozimy

Wersja XML