Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

IV Trzebnicka Parada Orkiestr Dętych i Humoru

Muzyka, dobry humor, świetna pogoda i atmosfera rodzinnego pikniku towarzyszyły zebranym 23 czerwca na trzebnickim Rynku, gdzie odbyła się IV Trzebnicka Parada Orkiestr Dętych i Humoru. Cztery orkiestry, mażoretki oraz występ kabaretu Ciachi wizyta Reprezentacji Polski Kobiet w piłke nożną - to atrakcje niedzielnego spotkania w centrum Trzebnicy.

Tradycyjnie już - impreza rozpoczęła się od uroczystego wejścia orkiestr na Rynek trzebnicki. Każda orkiestra maszerowała w rytm granej przez siebie muzyki. W tym roku swoją obecnością zaszczyciły nas Orkiestry Dęte: ze Starej Białej, Kalety i Leszna wraz z Mażoretkami. W wydarzeniu wzięła oczywiście udział Trzebnicka Orkiestra Dęta oraz formacja Trzebnickich Mażoretek Aida.

Niespodzianką spotkania była wizyta Reprezentantek Polski Kobiet w piłkę nożną wraz z trenerami, którzy przebywają w Trzebnicy na zgrupowaniu. Dzień wcześniej drużyna wygrała w meczu towarzyskim z Czechami (4:0). Ekipa sportowców dziękowała ze sceny trzebniczanom za piękny i gorący doping poprzedniego dnia, prosząc jednocześnie o wsparcie podczas meczu z Kanadą (26 czerwca).

Gwiazda wieczoru – Kabaret Ciach – zapewnił doskonałą zabawę. Salwy śmiechu wybuchały co chwilę na trzebnickim Rynku.

Galeria zdjęć:

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Wersja XML