Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Przedszkolaki w PIT

Dzieci z Przedszkola nr 2 w Trzebnicy odwiedziły Punkt Informacji Turystycznej, przynosząc piękne prace plastyczne przedstawiające Maskotkę Trzebnicy - Super Kota. Były słodkości, wierszyki, dużo uśmiechów i... niespodzianka!

Przedszkolaki zostały ciepło przywitane przez Naczelnik Wydziału Promocji Agnieszkę Pawlaczek oraz Joannę Rafalską – pracownika Punktu Informacji Turystycznej. To od nich dzieci dowiedziały się na czym polega praca w takim miejscu, czego turyści i mieszkańcy mogą się dowiedzieć w punkcie. Zaprezentowały także materiały informacyjne, jakie można pobrać z punktu. Wychowankowie Przedszkola zostali także poczęstowani słodkościami i obdarowani kolorowankami z miejscami Trzebnicy.

Dziękując za spotkanie, dzieci wyrecytowały wierszyki oraz przekazały piękne rysunki, przedstawiające Maskotkę Trzebnicy – Super Kota. Nagle zza drzwi wyłonił się Super Kot, co spowodowało falę krzyku radości wśród dzieci. Nie zabrakło też pamiątkowego zdjęcia na koniec spotkania i wielu serdecznych uśmiechów.

Brak opisu obrazka
Punkt Informacji Turystycznej w Trzebnicy odwiedziły dwie grupy dzieci z Przedszkola nr 2.

Brak opisu obrazka
Wychowankowie Przedszkola przyniesli piękne rysunki z Super Kotem - Maskotką Trzebnicy.

Brak opisu obrazka
Ogromną niespodzianką dla najmłodszych było pojawienie się Super Kota.

Brak opisu obrazka
Wszystkie rysunki przyniesione przez dzieci można obejrzeć w galerii na stronie Gminy Trzebnica na portalu społecznościowym Facebook.

Wersja XML