Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Tymczasowa zmiana organizacji ruchu

W związku z pracami wodno-kanalizacyjnymi oraz budową parkingów przy ul. Polnej, skrzyżowanie ulic: Daszyńskiego, Sienkiewicza i Polnej zostanie czasowo wyłączone z ruchu. Dlatego też konieczna jest tymczasowa zmiana organizacji ruchu. Prosimy o zwracanie uwagi na znaki drogowe.

Poniżej prezentujemy mapkę z zaznaczonymi strzałkami kierunkami ruchu na danych odcinkach ulic oraz fragmentem skrzyżowania wyłączonym z ruchu na czas remontu.

Brak opisu obrazka
(kliknij, aby powiększyć)

Najważniejsze zmiany w ruchu drogowym, jakie będą obowiązywać przez najbliższe 3-4 tygodnie, to:
1) Zmiana kierunku jazdy na ul. Kościelnej na odcinku od Urzędu Miejskiego do ul. Sienkiewicza, pozostaje ona jednokierunkowa, ale teraz pojedziemy nią w przeciwnym niż dotychczas kierunku!
2) Chcąc dojechać z początku ul. Daszyńskiego (jadąc z ul. Bochenka) do ul. Witosa, musimy przejechać przez parking pomiędzy Urzędem Miejskim, a domem handlowym Centrum.
3) Ulica 9-go Maja będzie dwukierunkowa.

Po zakończeniu remontu sieci wodno-kanalizacyjnej oraz wybudowaniu parkingu przy ul. Polnej, całe skrzyżowanie zostanie przywrócone do ruchu. Podobnie na ul. Kościelnej - przywrócony zostanie obecny kierunek jazdy, a więc taki, jaki jest przed rozpoczęciem remontu ul. Polnej, Sienkiewicza i Daszyńskiego.

Ten etap prac remontowych będzie najbardziej uciążliwy dla mieszkańców i kierowców, dlatego prosimy o ostrożność i zwracanie uwagi na znaki drogowe.

Brak opisu obrazka
Początek prac remontowych przy ul. Polnej.

Brak opisu obrazka
Wymieniona zostanie sieć wodno-kanalizacyjna oraz powstanie parking.

Wersja XML