Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Pierwsi partnerzy dla programu Trzebnicka Rodzina 3+

Program Trzebnicka Rodzina 3+ ma już pierwszych partnerów. Zgłosiły się dwie firmy: Proline. Sklep komputerowy Bartosz Bakalarczyk i Centrum Zdrowia EMVIT przy ul. H. Pobożnego. Obie przygotowały dla rodzin wielodzietnych ciekawe zniżki i promocje.

- Sam jestem rodzicem w rodzinie wielodzietnej – mówi Bartosz Bakalrczyk, tato Matyldy 11 lat, Leona 8, Zosi 5 i Nikodema 3 lata, po czym dodaje: - Wiem, że duża rodzina to duże wyzwanie. Cieszę się, że w Trzebnicy powstał program „3+” i przyznam, że moja rodzina korzysta z jego udogodnień. Jednocześnie pomyślałem, że warto wspomóc tą ideę. A ponieważ sam prowadzę firmę, uznałem, że to doskonały pomysł, by Proline w Trzebnicy stał się partnerem programu.
Firma Proline, która ma swoją siedzibę przy ul.Polnej, zajmuje się sprzedażą sprzętu komputerowego, tuszy, tonerów, a także serwisem i doradztwem. Posiadaczom karty Trzebnicka Rodzina 3+ proponuje 30% zniżkę w usłudze związanej z naprawą sprzętu komputerowego.

Kolejnym partnerem programu dla dużych rodzin zostało Centrum Zdrowia EMVIT. Rodzinom wielodzietnym zaproponowano bezpłatny udział w wykładzie promującym zdrowy styl życia pt. „Zdrowie w rodzinie”. Prelekcja odbędzie się w najbliższym czasie w Urzędzie Miejskim w Trzebnicy. Dla tych, którzy będą chcieli skorzystać z indywidualnych konsultacji, firma przygotowała aż 40% zniżkę w diagnozie sposobu odżywiania całej rodziny.
- Zdecydowałyśmy się na współpracę z programem Trzebnicka Rodzina 3+, ponieważ misja tego przedsięwzięcia jest nam bliska i daje możliwość pomagania w nabywaniu wiedzy i ewentualnemu korygowaniu niekorzystnych przyzwyczajeń. Zachęcamy do zdrowego sposobu odżywiania, promujemy aktywność fizyczną, podpowiadamy, jak wzmacniać więzi, a to rzeczy niezwykle istotne dla wszystkich trzebnickich rodzin – mówi Iwona Grzeżułkowska, która w ramach Centrum prowadzi Pracownię Psychodietetyczną.
Centrum Zdrowia EMVIT to nowoczesna placówka zajmująca się pomocą w prowadzeniu zdrowego stylu życia. Łączy wiedzę i doświadczenie kilku dziedzin: fizjoterapii, dietetyki, psychologii, psychodietetyki, medycyny i technologii żywności.

Program Trzebnicka Rodzina 3+ ruszył 1 czerwca 2013 roku. Obecnie korzysta z niego prawie 150 rodzin. Wielodzietni mogą liczyć na 50-procentową zniżki przy zakupie biletów wstępu do Trzebnickiego Parku Wodnego ZDRÓJ, na miejskie lodowisko, na płatne imprezy kulturalne, w tym seanse filmowe organizowane przez Trzebnickie Centrum Kultury i Sportu. Ponadto karta Trzebnicka Rodzina 3+ upoważnia do 50-procentowej ulgi za opłaty na szczepienia przeciw pneumokokom i meningokokom. Członkowie tych rodzin mogą również korzystać z darmowych przejazdów komunikacją miejską. Natomiast dzieciom w wieku przedszkolnym przyznane jest 15 dodatkowych punktów podczas rekrutacji. Od 1 lipca br. rodziny te mogą także korzystać ze specjalnej promocji dotyczącej zakupu biletu łączonego do Trzebnickiego Parku Wodnego ZDRÓJ i do ZOO Wrocław w cenie 85 zł.

  Brak opisu obrazka
Firma Proline, która ma swoją siedzibę przy ul.Polnej, zajmuje się sprzedażą sprzętu komputerowego, tuszy, tonerów, a także serwisem i doradztwem.

Posiadaczom karty Trzebnicka Rodzina 3+ proponuje 30% zniżkę w usłudze związanej z naprawą sprzętu komputerowego.


Brak opisu obrazka
Centrum Zdrowia EMVIT to nowoczesna placówka zajmująca się pomocą w prowadzeniu zdrowego stylu życia. Łączy wiedzę i doświadczenie kilku dziedzin: fizjoterapii, dietetyki, psychologii, psychodietetyki, medycyny i technologii żywności.

Rodzinom wielodzietnym zaproponowano bezpłatny udział w wykładzie promującym zdrowy styl życia pt. „Zdrowie w rodzinie”. Prelekcja odbędzie się w najbliższym czasie w Urzędzie Miejskim w Trzebnicy. Dla tych, którzy będą chcieli skorzystać z indywidualnych konsultacji, firma przygotowała aż 40% zniżkę w diagnozie sposobu odżywiania całej rodziny.

Obie firmy otrzymały certyfikat Partner Programu Trzebnicka Rodzina 3+.
Brak opisu obrazka

Wersja XML