Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Szkolne Orły Gminy Trzebnica

Tradycyjnie, tuż przed zakończeniem roku szkolnego, odbyła się uroczysta Gala wręczenia tytułów Szkolnych Orłów Gminy Trzebnica, dla najwybitniejszych uczniów z gminnych szkół podstawowych oraz gimnazjalnych.

Brak opisu obrazka

W sali kinowej Trzebnickiego Centrum Kultury i Sportu zebrali się zaproszeni goście oraz uczniowie wraz z rodzicami. Podczas gali, prowadzonej przez Naczelnik Wydziału Promocji Agnieszkę Pawlaczek, nagrodzono uczniów wyróżniających się wysoką średnią, wzorowym zachowaniem oraz licznymi osiągnięciami w konkursach czy zawodach sportowych. Tytuł wpisania w Poczet Szkolnych Orłów Gminy Trzebnica dla uczniów oraz Listy Gratulacyjne dla rodziców wręczał Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima. Upominki, wśród których były nowoczesne pendrive, przekazywała Dyrektor ZAPO Agnieszka Moździerz.

 Brak opisu obrazka

Wręczanie tytułów w poszczególnych kategoriach urozmaicone zostało recytacjami wierszy Juliana Tuwima (w związku z obchodzonym rokiem tego autora) oraz grą na fortepianie w wykonaniu Andrzeja Jeżewskiego.

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Kategoria Szkoły Podstawowe klasy I-III:
Szkoła Podstawowa nr 2: Karolina Olbert, Paulina Jarosz
Szkoła Podstawowa nr 3: Katarzyna Burak, Joanna Zawadka, Maja Januszewska, Szymon Binko, Ewa Matusiak
Szkoła Integracyjna: Sebastian Grzybowski, Amelia Lubicz-Miszewska, Zuzanna Małogoska

Brak opisu obrazka

Kategoria Szkoły Podstawowe klasy IV-VI i gimnazja:
Szkoła Podstawowa nr 2: Ziemowit Komisarczyk
Szkoła Podstawowa nr 3: Julia Chabza, Bartłomiej Ciba, Liliana Saternus
Szkoła Integracyjna: Dagmara Dziwak
Szkoła Podstawowa w Kuźniczysku: Natalia Hariasz
Gimnazjum nr 1: Bartłomiej Grzegorzewski

Brak opisu obrazka

Kategoria Najwszechstronniejsi Sportowcy:
Szkoła Podstawowa nr 2: Dawid Pukacz
Szkoła Podstawowa nr 3: Kamila Kasperek
Szkoła Podstawowa w Kuźniczysku: Miłosz Sip
Szkoła Podstawowa w Masłowie: Michał Kochmański
Zespół Szkół w Ujeźdźcu Wielkim (Szkoła Podstawowa): Kacper Krężołek
Zespół Szkół w Ujeźdźcu Wielkim (Gimnazjum): Patryk Koreńczuk
Gimnazjum nr 1: Maciej Ciosek

Brak opisu obrazka

Kategoria Drużyny Sportowe:
Szkoła Podstawowa nr 3: Drużyna wywalczyła III miejsce w finale strefy wrocławskiej w piłce siatkowej

Brak opisu obrazka


Szkoła Podstawowa nr 2: III miejsce w finale strefy wrocławskiej w czwórboju lekkoatletycznym.

Brak opisu obrazka


Szkoła Podstawowa nr 2: I wywalczone I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Trzebnickiego Szkół Podstawowych w Trójboju Lekkoatletycznym

Brak opisu obrazka


Gimnazjum nr 1 w Trzebnicy: Piłka siatkowa chłopców III miejsce – międzypowiatowe zawody w piłce siatkowej chłopców

Brak opisu obrazka


Szkoła Podstawowa z Masłowa: Zawody tenisa Stołowego Dziewcząt –Strefa Wrocławska

Brak opisu obrazka

Kategoria Absolwent Roku:
Szkoła Podstawowa nr 2: Ziemowit Komisarczyk
Szkoła Podstawowa nr 3: Aleksandra Maczuga
Szkoła Podstawowa w Boleścinie: Monika Fontin
Szkoła Podstawowa w Kuźniczysku: Natalia Hariasz
Szkoła Podstawowa w Masłowie: Klaudia Sałaj
Szkoła Podstawowa w Ujeźdźcu Wielkim: Aleksandra Stelmach
Szkoła Integracyjna: Dagmara Dziwak
Gimnazjum w Ujeźdźcu Wielkim: Małgorzata Szewczyk
Gimnazjum nr 1: Anna Gonczarik

Brak opisu obrazka

Wyróżnieni Nauczyciele:
Jolanta Szymczyk
Halina Bolisęga
Paweł Kubiak
Krzysztof Adamczyk
Anna Ciba
Ewa Pasek
s. Lilianna Wypiór
Jowita Dziwak
Halina Pisarczyk
Paweł Wolski
Andrzej Durbajło
Jolanta Boczar
Ewa Fast
Lidia Rojewska
Piotr Rojewski
Marlena Surówka
Barbara Falkowska
Emilian Pasternak

Brak opisu obrazka 

Podsumowując uroczyste spotkanie burmistrz Marek Długozima pogratulował serdecznie wszystkim uczniom, życząc także udanych i bezpiecznych wakacji oraz dalszych sukcesów i rozwijania swoich pasji. Ciepłe słowa skierował także do rodziców wyróznionych dzieci i młodzieży, a także do nauczycieli i dyrektorów szkół.

Brak opisu obrazka 

Brak opisu obrazka

Pamiątkowe zjdęcie wszystkich wyróznionych uczniów.

Wersja XML