Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Wędkarski Dzień Dziecka

Blisko 90 młodych wędkarzy w trzech kategoriach wiekowych wzięło udział w zawodach wędkarskich z okazji Dnia Dziecka na Stawie Zdrojowym w Trzebnicy. Święto tradycyjnie już zorganizowało PZW koło nr 23 w Trzebnicy oraz Gmina Trzebnica.

Zarówno pogoda, jak i humory tego dnia dopisywały wszystkim uczestnikom. Na stanowiskach wędkarskich nie brakowało emocji. Dzieci cieszyły się z każdej złowionej ryby.
Po zawodach, w czasie, gdy komisja sędziowska skrupulatnie liczyła wyniki, zawodnicy wraz ze swoimi opiekunami zostali zaproszeni na kiełbaski z grilla oraz słodki poczęstunek.

Pierwsze miejsce w kategorii do 10 lat wywalczył Karol Kowalczyk z wynikiem 2200g, drugie miejsce przypadło Patrykowi Szulcowi z wynikiem 1418g a trzecie miejsce zajął Bartosz Korban z wynikiem 1390g. W kategorii 10-13 lat pierwsze miejsce zdobył Mateusz Latus z wynikiem 886g, drugie miejsce przypadło Nicoli Szmuc z wynikiem 826g a trzecie miejsce zajął Błażej Szymanowicz z wynikiem 577g. Natomiast w najstarszej kategorii 14-16 lat pierwsze miejsce wywalczył Jakub Krzywulski z wynikiem 1386g, drugie miejsce przypadło Bartoszowi Wilczyńskiemu z wynikiem 1082g a trzecie miejsce zajęła Dorota Mainer z wynikiem 475g.

Oprócz czołówki zawodów, która w swoich kategoriach otrzymała wartościowe nagrody wędkarskie i puchary, pozostali zawodnicy otrzymali drobne upominki.
Ponadto wszystkie dzieci wzięły udział w loterii, w której do wygrania były przybory szkolne, zabawki, akcesoria wędkarskie i bony.

FOTO:

Brak opisu obrazka
Brak opisu obrazka
Brak opisu obrazka
Brak opisu obrazka
Brak opisu obrazka
Brak opisu obrazka
Brak opisu obrazka
Brak opisu obrazka

Wersja XML