Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Nowe inwestycje przy ul. Czereśniowej

Gmina Trzebnica rozpoczyna drugi etap zagospodarowywania terenu rekreacyjnego znajdującego się przy ul. Czereśniowej. Ścieżki wrotkarskie, nowy pump-track dla starszych dzieci i młodzieży, trampoliny posadzkowe, ścianki wspinaczkowe dla dzieci, wodny plac zabaw oraz oświetlenie terenu, to elementy które w najbliższej przyszłości ubogacą ofertę znajdujących się już tam boisk rekreacyjnych i placu zabaw.

Burmistrz Marek Długozima podpisał umowę z biurem projektowym Pracownia Architektoniczna Piotr Dominiczak z Ostrowa Wielkopolskiego, które stworzyć ma projekt zagospodarowania terenu oraz budowy obiektów rekreacyjno-sportowych.

- To kolejny krok w uczynieniu tego miejsca jeszcze przyjaźniejszym dla rodzin. Jak pokazuje jego dotychczasowa historia, chętnie korzystają z niego ludzie młodzi. Docierają do mnie pozytywne wrażenia i opinie, które tylko potwierdzają, że decyzja o zagospodarowaniu tego terenu była słuszna. Teraz zgodnie z daną obietnicą zostanie on rozbudowany o nowe elementy, które jeszcze bardziej go uatrakcyjnią, dając nowe możliwości spędzania czasu wolnego. To spełnienie danej przeze mnie mieszkańcom obietnicy. Podobnie jak w całej Gminie Trzebnica, tak i w tym rejonie miasta bardzo szybko rozwija się mieszkalnictwo. Wkrótce mieszkać będzie tu blisko 3 tys. osób i taki teren rekreacyjny jest po prostu potrzebny, dlatego z taką troską podchodzę do jego rozwoju – podsumował burmistrz Marek Długozima.

Więcej szczegółów już wkrótce.

 

 

Wersja XML