Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Darmowe szczepienia przeciwko grypie

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla seniorów z terenu Gminy Trzebnica. Z myślą o Was burmistrz Marek Długozima podjął decyzję o darmowych szczepieniach przeciwko grypie, z których będą mogły skorzystać osoby powyżej 65 roku życia. Eksperci oraz Ministerstwo Zdrowia potwierdzają, że ostatnie doniesienia o wzroście zachorowalności na koronawirusa, a także rozpoczynający się sezon wzmożonej zachorowalności na grypę są powodem, by szczególnie zadbać o osoby starsze.

 

 

Brak opisu obrazka

 

 

- Jestem pewien, że szczepienia na grypę mogą pomóc w walce z koronawirusem. Poprawiają ogólną kondycję zdrowotną, zwiększają naszą odporność, a także zabezpieczają przed powikłaniami grypowymi, a te mogą utrudnić zmagania w walce z koronawirusem. Wszystko wskazuje, że kompilacja dwóch wirusów: grypy i koronawirusa może wywoływać poważne konsekwencje zdrowotne, w tym cięższy przebieg zakażenia. Tym bardziej chciałbym się zatroszczyć o Was, drodzy Seniorzy.

Do tej pory program, który wdrożyłem: „Trzebnica Przyjazna Seniorom”, oraz działająca w jego ramach „Karta Seniora”, dają Wam na co dzień wiele możliwości i przywilejów. Ogromnie się cieszę, że tak chętnie z nich korzystacie. Wierzę, że i tym razem, odpowiecie na moje zaproszenie. Swoją chęć udziału w programie darmowych szczepień można zgłosić pod numerem telefonu 71 312 03 75, 71 312 05 10 w Gminnym Centrum Medycznym ZDRÓJ, gdzie panie Jadwiga Żmuda-Adamska oraz Katarzyna Żmuda-Adamska wdrażają system szczepień.

Nadal również ponawiam mój apel o zachowanie szczególnej ostrożności i życzę Wam dużo zdrowia! Mam również nadzieję, że nasze działania staną się inspiracją dla pozostałych gmin z terenu Powiatu Trzebnickiego - powiedział burmistrz.

 

 

Brak opisu obrazka
Wersja XML