Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Rada Miejska

Lista Radnych Rady Miejskiej w Trzebnicy:

  1. Ankier Kamil Marek
  2. Bujak-Ziółkowska Renata Urszula
  3. Ciepluch Maria Barbara
  4. Gajowy Artur Zenon
  5. Janik Andrzej Daniel
  6. Kempa Mateusz Marek
  7. Koliński Marek Justyn - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Trzebnicy
  8. Kuźma Zbigniew Norbert
  9. Justyna Marszałek
  10. Marzec Mirosław Krzysztof
  11. Modliborski Zenobiusz
  12. Orzechowska Magdalena - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Trzebnicy
  13. Paszkot Marek Andrzej
  14. Sikora Edward
  15. Stanisz Mateusz - Przewodniczący Rady Miejskiej w Trzebnicy
  16. Szydłowski Janusz Józef
  17. Śmiertka Krzysztof Maciej
  18. Taraszczuk Lech
  19. Wolski Paweł
  20. Wróbel Justyna Anna

 

Komisja Rewizyjna:

  1. Maria Barbara Ciepluch - Przewodniczący Komisji
  2. Marek Andrzej Paszkot
  3. Zenobiusz Modliborski
  4. Lech Taraszczuk
  5. Zbigniew Norbert Kuźma
  6. Renata Bujak - Ziółkowska


Komisja ds. budżetu i rozwoju gospodarczego:

  1.  Zenobiusz Modliborski - Przewodniczący Komisji
  2.  Maria Barbara Ciepluch
  3.  Mateusz Stanisz
  4.  Andrzej Janik
  5.  Marek Koliński
  6.  Paweł Wolski
  7.  Edward Sikora
  8.  Marek Paszkot 
  9.  Renata Bujak - Ziółkowska
  10.  Mirosław Marzec
  11.  Zbigniew Kuźma
  12.  Janusz Szydłowski

 

Komisja ds. gospodarki komunalnej i ochrony środowiska:

  1.  Andrzej Janik - Przewodniczący Komisji
  2.  Zenobiusz Modliborski
  3.  Marek Paszkot
  4.  Mateusz Stanisz
  5.  Zbigniew Kuźma
  6.  Mirosław Marzec
  7. Justyna Wróbel


Komisja ds. obywatelskich, samorządu, porządku publicznego, opieki społecznej i zdrowia:

  1.  Artur Gajowy - Przewodniczący Komisji
  2.  Mateusz Kempa
  3.  Zenobiusz Modliborski
  4.  Magdalena Orzechowska
  5.  Mateusz Stanisz
  6.  Lech Taraszczuk
  7.  Mirosław Marzec
  8.  Krzysztof Śmiertka


Komisja ds. oświaty, kultury, sportu, turystyki, rekreacji, młodzieży i współpracy międzynarodowej:

  1.  Paweł Wolski - Przewodniczący Komisji
  2.  Lech Taraszczuk
  3.  Kamil Ankier
  4.  Maria Barbara Ciepluch
  5.  Andrzej Janik
  6.  Mateusz Kempa
  7.  Marek Koliński
  8.  Renata Bujak - Ziółkowska
  9.  Mirosław Marzec
  10.  Justyna Wróbel
  11. Justyna Marszałek


Komisja ds. rolnictwa:

  1. Edward Sikora - Przewodniczący Komisji
  2. Kamil Ankier
  3. Andrzej Janik
  4. Maria Barbara Ciepluch

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji:

  1. Mateusz Kempa - Przewodniczący Komisji                                        
  2. Lech Taraszczuk                                                    
  3. Artur Gajowy
  4. Marek Paszkot      
  5. Justyna Wróbel
  6. Janusz Szydłowski
Wersja XML