Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Bowlingowy talent z Trzebnicy

Trzebniczanka Julia Obroca zdobyła tytuł Indywidualnego Wicemistrza Polski Juniorów Bowlingu U-15 w kategorii Junior Młodszy w sezonie 2019/2020. Z tej okazji burmistrz Marek Długozima spotkał się w Urzędzie Miejskim z Julią oraz jej rodzicami, by wręczyć jej list gratulacyjny i porozmawiać o sukcesach młodej utalentowanej mieszkanki Trzebnicy.

Mistrzostwa odbyły się 23 listopada w Łodzi w Kręgielni „Król Kul”. Były to Otwarte Mistrzostwa Juniorów Młodszych U-15. W eliminacjach Julia osiągnęła najwięcej punktów wygrywając je, niestety w samej konkurencji zdobyła drugie miejsce.

Burmistrz Marek Długozima pogratulował miłośniczce bowlingu dotychczasowych osiągnięć i życzył kolejnych sukcesów. – Wynik Julii tylko potwierdza, że powstanie Gminnej Strefy Aktywności wraz z jedyną w Powiecie Trzebnickim kręgielnią było moją słuszną decyzją. Od momentu otwarcia zauważalnie wzrosło zainteresowanie tym sportem wśród mieszkańców naszej gminy. W organizowanej lidze bowlingowej bierze udział ponad trzydziestu zawodników, którzy dwa razy w tygodniu rywalizują rozwijając swoje umiejętności, a także zarażając tą pasją całe rodziny. Gratuluję tego sukcesu i życzę kolejnych na wszystkich bowlingowych torach – powiedział burmistrz, który oprócz listu gratulacyjnego, wręczył młodej zawodniczce drobne upominki oraz specjalną kulę do gry w kręgle.

Wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem bowlingowej przygody zapraszamy do rezerwacji torów pod numerem  603 152 780.

 

 

Wersja XML