Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Kiermasze czas zacząć

Tych, którzy szukają pomysłów na świąteczne ozdoby, już dziś zapraszamy do Urzędu Miejskiego w Trzebnicy. Uczniowie Gimnazjum nr 1 z Trzebnicy przygotowali kiermasz świąteczny. Są tu piękne kartki, wizytówki do paczek, stroiki choinkowe i pierniczki – wszystko ręcznie wykonane.

- Jestem zachwycona pomysłowością uczniów i pani Moniki Bony, która czuwa nad tymi działaniami artystycznymi. Jej inspiracje sprawiają, ze właściwie każda uroczystość szkolna posiada oprawę plastyczną na bardzo wysokim poziomie – mówi Elżbieta Nowak, Dyrektor Gimnazjum nr 1 w Trzebnicy.

Prace, które są prezentowane podczas kiermaszu, uczniowie wykonali podczas lekcji plastyki i zajęć artystycznych pod kierunkiem nauczycielek: Moniki Bony, Jolanty Żarkowskiej i Magdaleny Pyczak. Fundusze, które uda się pozyskać ze sprzedaży ozdób świątecznych, zostaną przeznaczone na wyposażenie świetlicy szkolnej. Na co dzień korzysta z niej wielu dojeżdżających uczniów. Z pewnością ucieszą ich nowe gry edukacyjne i materiały plastyczne.

A wszystkich, którzy dziś nie zdążą do Urzędu Miejskiego, samorząd szkolny Gimnazjum nr 1, zaprasza na swoje stoisku w najbliższą niedzielę 16 grudnia na trzebnicki Rynek. Przypominamy także, że 13 i 14 grudnia w Urzędzie miejskim ozdoby świąteczne wystawiać będą Warsztaty Terapii Zajęciowej "Uśmiech Dziecka", natomiast 14 grudnia w Przeszkolu nr 2, od godz. 14.00 w budynku C odbędzie się kiermasz pod hasłem "Pomocna dłoń" - zebrane środki przeznaczone będą na potrzeby rodziny dziecka, uczęszczającego do tej placówki oświatowej.

Brak opisu obrazka
Uczniowie Gimnazjum nr 1 w Trzebnicy, wraz z nauczycielką Moniką Boną.


Ozdoby świateczne, jakie można zakupić na kiermaszu:
Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Wersja XML