Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Wydarzenia w Gminie Trzebnica

 • VIII Cross Trzebnicki

  Brak opisu obrazka
  Ponad pół tysiąca biegaczy w słoneczną sobotę 15 lutego postanowiło rozpocząć sezon biegowy w Trzebnicy. Uzdrowiskowe tereny Trzebnicy i Lasu Bukowego, już po raz ósmy stały się areną zmagań podczas biegu o Puchar Burmistrza Gminy Trzebnica.
  Data publikacji: 20-02-2020 14:35
 • Honorowi i Zasłużeni dla Trzebnicy

  Brak opisu obrazka
  Tytuły „Zasłużony dla Gminy Trzebnica” i „Honorowy Obywatel Trzebnicy” to zaszczytny dowód uznania dla osób o niekwestionowanym autorytecie moralnym, o szczególnie trwałym i niepowtarzalnym wkładzie w historię, rozwój, znaczenie i sławę miasta i Gminy Trzebnica. Do tej pory zostały one nadane 46 osobom. 24 stycznia, podczas uroczystej gali w Gminnym Centrum Kultury, na wniosek burmistrza Marka Długozimy do tego zaszczytnego grona dołączyło kolejnych sześć osób.
  Data publikacji: 31-01-2020 12:45
 • Gramy i kibicujemy dla Frania Kowalczyka

  Brak opisu obrazka
  W sobotę 25 stycznia odbyła się druga edycja Charytatywnego Turnieju Piłki Siatkowej, która zgromadziła w Gminnej Hali Sportowej miłośników piłki siatkowej oraz mieszkańców, którzy chcieli zaangażować się w pomoc.
  Data publikacji: 28-01-2020 14:40
 • Trzebnickie Jasełka. Kolędujmy wszyscy wraz

  Brak opisu obrazka
  2020 rok rozpoczął się w Trzebnicy niecodziennym akcentem artystycznym. 16 stycznia na scenie sali kinowo - widowiskowej GCKiS odbył się spektakl słowno-muzyczny „Kolędujmy wszyscy wraz. Trzebnickie Jasełka.”. W imieniu burmistrza Marka Długozimy gości powitała inicjatorka wydarzenia odpowiedzialna za scenariusz i aranżację całego spektaklu – Danuta Kamińska.
  Data publikacji: 24-01-2020 13:35
 • O św. Ojcu Pio. Seans dla Seniorów

  Brak opisu obrazka
  Na specjalne zaproszenie burmistrza Marka Długozimy 19 grudnia do Kina Polonia przybyli seniorzy z terenu Gminy Trzebnica. Tym razem na ekranie mogli obejrzeć najnowszy film o świętym z San Giovanni Rotondo - „Tajemnica Ojca Pio”.
  Data publikacji: 20-12-2019 13:09
 • Mikołaj na Trzebnickim Rynku

  Brak opisu obrazka
  Cudowne dekoracje, sznury świateł, smakowite zapachy, lokalne produkty oraz rękodzieło i jedyna w swoim rodzaju atmosfera - tak wyglądał Mikołajkowy Kiermasz Świąteczny w Trzebnicy. Najmłodsi mieszkańcy Gminy Trzebnica mieli wyjątkową okazję obejrzeć teatr "Bałwanek Tiko i Królowa Fruncja", a także poznać św. Mikołaja! W czasie trwania kiermaszu zapalono także światełka na świątecznej choince oraz odbyła się akcja charytatywna dla Frania Kowalczyka.
  Data publikacji: 10-12-2019 12:56
 • XVI Ogólnopolskie Zawody w Bowlingu

  Brak opisu obrazka
  W Kręgielni Gminnego Parku Wodnego Trzebnica-Zdrój, odbyły się XVI Ogólnopolskie Zawody w Bowling'u "Sprawni Razem". Była to pierwsza edycja, która odbyła się w Trzebnicy. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima oraz Dariusz Mosakowski, Prezes Związku Stowarzyszeń Sportowych "Sprawni Razem".
  Data publikacji: 03-12-2019 13:47
 • Iloraz serca. Wystawa niezwykłych zdjęć na trzebnickim deptaku

  Brak opisu obrazka
  Na trzebnickim deptaku możemy podziwiać wystawę zdjęć trzebniczanina Grzegorza Kotlarza, która jest częścią projektu „My i ONI: Iloraz serca” Fundacji L’Arche. Projekt promuje wolontariat młodzieży na rzecz osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz uwrażliwia młodych ludzi na obecność i potrzeby osób niepełnosprawnych.
  Data publikacji: 29-11-2019 11:53
 • Pierwszy Turniej Badmintona o Puchar Burmistrza Gminy Trzebnica

  Brak opisu obrazka
  W sobotę 23 listopada odbył się Pierwszy Turniej Badmintona o Puchar Burmistrza Gminy Trzebnica Marka Długozimy. W Gminnej Hali Sportowej przy ulicy Kościelnej tłumnie zgromadzili się zawodnicy, sympatycy badmintona, zaproszeni goście i sponsorzy, aby wspólnie świętować wyjątkowe wydarzenie sportowe. Burmistrz wraz z zaproszonymi Mistrzami Polski Grzegorzem Jednakim i Tomaszem Szwedo uroczyście otworzyli turniej a parabadmintoniści zainaugurowali rozgrywki pokazowym meczem.
  Data publikacji: 26-11-2019 14:24
 • Święto Szkoły Podstawowej nr 2

  Brak opisu obrazka
  Z okazji święta Szkoły Podstawowej nr 2 w Trzebnicy w piątek 8 listopada w sali kinowo- widowiskowej Gminnego Centrum Kultury i Sportu zgromadzili się obecni i emerytowani nauczyciele, uczniowie i ich rodzice, a także sympatycy i przyjaciele szkoły.
  Data publikacji: 21-11-2019 13:46
Wersja XML