Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Podsumowanie Podprogramu 2017 w ramach realizacji POPŻ 2014 - 2020

Brak opisu obrazka

 

Marek Długozima Burmistrz Gminy Trzebnica planuje ponownie przystąpić do kolejnej edycji Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa – Podprogram 2018, którego realizację powierzył Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Trzebnicy. Edycja ta zaplanowana jest w okresie od września 2018 do czerwca 2019 roku.

 

 

Brak opisu obrazka

 

W czerwcu 2018 dobiegł końca Podprogram 2017, który rozpoczął się jeszcze we wrześniu 2017 roku. Jego celem w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 – 2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym było dotarcie z pomocą żywnościową do grup osób w trudnej sytuacji materialnej.

 1. Osoby potrzebujące otrzymały bezpłatnie artykuły spożywcze:

 

W ramach Podprogramu 2017 osoby potrzebujące mogły również skorzystać nie tylko z wsparcia w postaci żywności, ale również z możliwości uczestniczenia w różnych działaniach towarzyszących, które polegały na aktywizowaniu do udziału w warsztatach organizowanych przy współpracy z Bankiem Żywności we Wrocławiu. W ramach tych działań przeprowadziliśmy warsztaty:

 

W okresie od września 2017 do czerwca 2018 do beneficjentów trafiło 23.348 ton żywności. Łącznie z pomocy w ramach programu skorzystało 514 osób z terenu Gminy Trzebnica, którym przekazano 2101 paczek.  Realizacja programu była możliwa dzięki współpracy Ośrodka Pomocy Społecznej w Trzebnicy z Bankiem Żywności we Wrocławiu.

 

 

Brak opisu obrazka

 

 • Bank żywności - podprogram 2020

  Brak opisu obrazka
  Celem programu jest zapewnienie najuboższym mieszkańcom Polski pomocy żywnościowej oraz uczestnictwa w działaniach w ramach środków towarzyszących w okresie  grudzień 2020 – sierpień 2021.
  Data publikacji:
 • Bank żywności 2019

  Brak opisu obrazka
  Ośrodek Pomocy Społecznej w Trzebnicy informuje, że w 2019 roku nie będzie realizatorem Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa- Podprogram 2019, w związku z informacją otrzymaną od Banku Żywności we Wrocławiu o unieważnieniu przetargów na dostarczenie żywności jakie przeprowadził KOWR i wstrzymaniu realizacji Podprogramu 2019 - Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa. W związku z powyższym Ośrodek Pomocy Społecznej w Trzebnicy w 2019 roku nie będzie realizatorem Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa - Podprogram 2019 oraz nie będzie Partnerską Organizacją Lokalną i nie będzie w 2019 roku dystrybuował żywności w ramach powyższego Programu.
  Data publikacji:
Wersja XML