Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Zmiany w Przedszkolu nr 2 w Trzebnicy

W ramach unowocześniania Przedszkola nr 2 im. Polskiej Niezapominajki w Trzebnicy, po jego rozbudowie i utworzeniu nowego placu zabaw, teraz zadbano o regenerację trawnika oraz przygotowano specjalne miejsce do przeprowadzania przedstawień na placu przed budynkiem. W planach jest także wybudowanie drugiego placu zabaw w miejsce obecnych, starych urządzeń przeznaczonych dla najmłodszych.

Dzieci z Przedszkola nr 2 w Trzebnicy często występują w przedstawieniach i apelach na zewnątrz budynku. Stąd pojawiła się potrzeba utwardzonego fragmentu podłoża, które posłużyłoby za swego rodzaju scenę, którą można także wykorzystywać od przeprowadzania gier i zabaw z dziećmi na świeżym powietrzu. Zadbano też o regenerację trawy wokół tego miejsca.

Powstały w czasie wakacji nowy plac zabaw, przypadł dzieciom do gustu, jednak nie pomieści jednocześnie wszystkich maluchów uczęszczających do Przedszkola nr 2. Natomiast plac zabaw, umiejscowiony z przodu Przedszkola, służył już wielu dzieciom, dlatego też w jego miejscu powstanie nowoczesny plac zabaw z atrakcyjnymi urządzeniami, spełniającymi obecne standardy bezpieczeństwa.

 Brak opisu obrazka
Na terenie przy budynkach Przedszkola nr 2 w wybudowano utwardzone miejsce z przeznaczeniem do przeprowadzania apeli, przedstawień oraz gier i zabaw.

Brak opisu obrazka
Nowy plac zabaw przy Przedszkolu nr 2 w Trzebnicy.

Brak opisu obrazka
Nowy plac zabaw bardzo spodobał się dzieciom. Jest kolorowym atrakcyjny, posiada wiele ciekaostek i atrakcji.

Brak opisu obrazka
W miejscu obecnego placu zabaw powstanie nowy, wyposażony w atrakcyjne urządzenia zabawowe dla najmłodszych.

Brak opisu obrazka
Nowy plac zabaw powstanie z przodu budynków Przedszkola nr 2.

Wersja XML