• TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1-5 - Menu
Menu
BIP

Noworoczna wizytacja inwestycji

We wtorek 2 stycznia w ramach noworocznej wizytacji realizowanych inwestycji, burmistrz Marek Długozima przyglądał się postępom prac w Nowym Dworze, gdzie powstaje drogę dojazdową wraz z nową wiatą przy boisku sportowym i placu zabaw. Odwiedził także budowę nowego przedszkola i żłobka w Trzebnicy. W sprawdzaniu postępów prac wraz z burmistrzem uczestniczył pracownik wydziału techniczno-inwestycyjnego Stanisław Koszałko, który z ramienia urzędu nadzoruje realizację wspomnianych inwestycji.

Zarówno prace w Nowym Dworze jak i przy przedszkolu postępują zgodnie z harmonogramem z czego jestem bardzo zadowolony. Każdy tydzień przybliża nas do oddania do użytku kolejnych nowych, gminnych inwestycji. Cieszę się również, że wiata to nie ostatnia inwestycja w tym sołectwie. Niedługo powstanie tam również nowoczesna świetlica, o którą zabiega sołtys i jednocześnie radny Rady Miejskiej  Marek Paszkot. Stale staram się dbać o równy rozwój całej naszej gminy, stąd inwestycje w miasto, ale również w każde z 41 sołectw - powiedział burmistrz Marek Długozima.

 

IMG_5535.jpeg
W sprawdzaniu postępów prac wraz z burmistrzem Markiem Długozimą uczestniczył pracownik wydziału techniczno-inwestycyjnego Stanisław Koszałko.

IMG_5552.jpeg

 

 

 

 

stopka unijna przed 2018.jpeg

 


Gmina Trzebnica
ul. pl. Marszałka J. Piłsudskiego 1
55-100 Trzebnica
tel. 71 312 06 11
fax 71 312 12 48
e-mail:
Statystyka wizyt:
ogółem: 7527551
w tym miesiącu: 116627
dzisiaj: 299