Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Kolejne place zabaw dla dzieci w Gminie Trzebnica

W Kuźniczysku, przy Szkole Podstawowej powstanie plac zabaw dla dzieci w ramach programu Radosna Szkoła. 2 sierpnia Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima oraz Właściciel firmy Budmel Tadeusz Molus podpisali umowę na realizację tego przedsięwzięcia. Natomiast przy Przedszkolu nr 2 w Trzebnicy prace przy budowie miejsca zabaw dla dzieci są już na ukończeniu.

Plac zabaw w Kuźniczysku zawierał będzie złożony zestaw zabawowy, różne huśtawki oraz sprężynowce i bujaki. Wszystkie elementy osadzone zostaną na bezpiecznej nawierzchni. Miejsce rozrywki dla dzieci powstanie przy Szkole Podstawowej, a termin realizacji wyznaczono na koniec października. Przedsięwzięcie finansowane jest z budżetu Gminy Trzebnica oraz rządowych środków zewnętrznych w ramach projektu Radosna Szkoła.

Powstający plac zabaw przy Przedszkolu nr 2 w Trzebnicy finansowany jest w całości z budżetu Gminy Trzebnica. Zostanie ukończony pod koniec sierpnia, a na wysypanej piaskiem powierzchni znajdą się liczne atrakcje dla najmłodszych, jak karuzela czy huśtawki.

Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima: „W ramach rządowego programu Radosna Szkoła w naszej gminie powstał już plac zabaw przy Szkole Podstawowej nr 3 w Trzebnicy, teraz podpisałem umowę na realizację podobnego obiektu przy szkole w Kuźniczysku, a w planach jest budowa tego typu miejsca przy nowej Szkole Podstawowej nr 2 i Szkole Muzycznej I i II Stopnia w Trzebnicy. Są to miejsca kolorowe i zawierające liczne atrakcje dla dzieci, dostarczające im wiele zabawy i radości, a co dla nas ważne – bezpieczne. Od dawna konsekwentnie dążymy do realizacji planu, aby w każdej wiosce naszej gminy oraz przy placówkach oświatowych znajdował się przynajmniej jeden nowoczesny i bezpieczny plac zabaw. Ostatnio otworzyliśmy taki obiekt w Księginicach, a wkrótce na podobnym będą mogły się bawić dzieci z Nowego Dworu. Warto również wspomnieć o placu zabaw, który powstał na rekreacyjnych terenach miasta przy trzebnickich stawach, dzięki dobrej współpracy gminy z lokalnymi przedsiębiorcami - właścicielami sklepów Intermarche i Bricomarche.”

Brak opisu obrazka
Podpisanie umowy na budowę placu zabaw dla dzieci w Kuźniczysku przez Burmistrza Gminy Trzebnica Marka Długozimę oraz wykonawcę - Właściciela Firmy Budmel Tadeusza Molusa.

Brak opisu obrazka
Trwa montaż urządzeń do zabaw dla dzieci przy Przedszkolu nr 2 w Trzebnicy.

 

Wersja XML