Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Gminna Hala Widowiskowo-Sportowa

 • Sprawdzamy postępy inwestycyjne

  Brak opisu obrazka
  Na przestrzeni ostatnich lat w Gminie Trzebnica przeprowadzanych jest ponad 80 inwestycji rocznie. To imponujący wynik, który świadczy o dynamicznym rozwoju naszej gminy. Poniżej przedstawiamy te, które obecnie są w trakcie realizacji. Warto również pamiętać, że jeszcze w tym roku rozpocznie się budowa nowego ronda na skrzyżowaniu ulic: Bochenka, Milickiej i Prusickiej, a także przebudowa ul. Obornickiej. Powstanie również 12-kilometrowa ścieżka rowerowa trasą dawnej kolei wąskotorowej, dworzec autobusowy i blisko 150 nowych miejsc parkingowych. Winna „Kocia” Góra przejdzie pierwszy etap modernizacji, dzięki której na jej terenach powstanie Trzebnicki Park Kulturowy. Zapraszamy do zapoznania się ze skalą rozwoju, jaki następuje w Gminie Trzebnica. 
  Data publikacji: 23-03-2018 11:18
 • Dobra pogoda sprzyja pracy

  Brak opisu obrazka
  Prace przy modernizacji i rozbudowie Szkoły Podstawowej w Kuźniczysku postępują w szybkim tempie. Wylano strop nad pierwszym piętrem nowego skrzydła. Kończą się prace związane ze stawianiem ścianek działowych. Jak podkreśla Andrzej Faraniec, kierownik budowy z trzebnickiej firmy „KLIWO”: - Pogoda nam sprzyja. Brak mrozów i opadów śniegu umożliwia przyspieszenie prac.  
  Data publikacji: 02-02-2018 14:22
 • Postęp prac przy ul. 3 Maja

  Brak opisu obrazka
  Zagospodarowanie terenu znajdującego się przy ul. 3 Maja przebiega planowo. Ostatnie prace wykończeniowe trwają przed budynkiem żłobka i przedszkola oraz przed obiektem sportowo-rekreacyjnym. Powstaje również przestronny parking, a na budowie hali widowiskowo-sportowej wylewane są fundamenty. Nowe inwestycje razem z już istniejącymi – Szkołą Muzyczną i Szkołą Podstawową nr 2, stworzą kompleks sportowo-edukacyjny na miarę rozwoju Gminy Trzebnica.
  Data publikacji:
 • Hala Widowiskowo-Sportowa / trwa palowanie

  Brak opisu obrazka
  Trwa pierwszy etap budowy hali widowisko-sportowej. Rozpoczął się proces palowania, który wzmocni grunt budynku przed wylaniem fundamentów. Po ukończeniu prac, planowanym na luty 2019 roku, Trzebnica zyska wielofunkcyjną halę, która pomieści do 1000 osób. Jej powierzchnia użytkowa wyniesie 3.612,45 m², a koszt budowy to ponad 20 mln zł. Prace budowlane prowadzi Zakład Innowacyjny Technik Energetycznych PROMAT Sp. z o.o.
  Data publikacji: 05-12-2017 15:03
 • Budowa Hali Widowiskowo-Sportowej ruszyła

  Brak opisu obrazka
  Będzie  największą halą widowiskowo-sportową w Powiecie Trzebnickim, jej widownia pomieści do 1000 osób, a koszt budowy to ponad 20 mln zł. Obecnie trwają prace ciężkiego sprzętu związane z przygotowaniem terenu pod wylanie fundamentów.
  Data publikacji: 31-10-2017 08:55
 • Umowa podpisana. Pierwszy szpadel pod budowę Hali Sportowej wbity w ziemię

  Brak opisu obrazka
  Będzie drugą największą inwestycją w historii Gminy Trzebnica. W poniedziałek 7 sierpnia burmistrz Marek Długozima podpisał umowę na budowę Hali Widowiskowo-Sportowej, która pomieści do 1000 osób. Koszt jej powstania wyniesie ponad 20 mln zł. Wykonaniem zajmie się Zakład Innowacyjny Technik Energetycznych PROMAT Sp. z o.o.
  Data publikacji: 08-08-2017 14:31
Wersja XML