Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Postęp prac przy budowie żłobka i przedszkola

Nowy żłobek wraz z przedszkolem, a także obiekt sportowo-rekreacyjny już niebawem zaczną służyć mieszkańcom. Teren budowy podczas cotygodniowej narady roboczej wizytował burmistrz Marek Długozima.

W pierwszym z budynków zamontowano już okna, podwieszono sufity, trwa malowanie wnętrz oraz elewacji. Zamontowano również piec gazowy. W drugim obiekcie trwają prace związane z montażem instalacji, postawiono ścianki działowe, a wrażenie robią wysokie na ok. pięć metrów pomieszczenia, w których już niebawem znajdą się korty do squasha. Oprócz nich swoje miejsce w budynku znajdzie przestronna sala fitness, sala do wirtualnego spinningu, siłownia czy ścianka wspinaczkowa.

Brak opisu obrazka
Trwa malowanie wnętrz oraz elewacji.

Brak opisu obrazka
Teren budowy nowego żłobka i przedszkola wizytował burmistrz Marek Długozima. Na zdjęciu z pracownikiem wydziału techniczno-inwetycyjnego Stanisławem Koszałko.

Żłobek i przedszkole zamieniają się powoli w kolorowe i przytulne miejsce niczym z bajki. Najmłodsi mieszkańcy gminy znajdą tu bezpieczne miejsce i idealny start na swej edukacyjnej drodze pod okiem najlepszych nauczycieli. Konstrukcja budynku spełnia najwyższe normy związane z budową i projektowaniem tego typu obiektów, a funkcjonalność sal pozwoli na różnorodne wykorzystanie powstałej przestrzeni powiedział burmistrz i dodał:Drugi z budynków powinien przypaść do gustu wszystkim miłośnikom sportu i rekreacji. Będący doskonałym uzupełnieniem powstałej w przestrzeniach Gminnego Parku Wodnego TRZEBNICA-ZDRÓJ strefy aktywności, da dużo nowych możliwości na aktywne spędzanie czasu. Wierzę, że wielu z nas odnajdzie w nim swoją sportową pasję lub odpowiednio zadba o swoje zdrowie – zakończył.

Warto zaznaczyć, że w sąsiedztwie tych budynków powstanie edukacyjny plac zabaw dla najmłodszych, rowerowy tor pumptrack, o który zabiegała trzebnicka młodzież, a także przestronne parkingi. Posłużą one zarówno rodzicom odwożącym swoje dzieci, jak i tym którzy będą chcieli skorzystać z obiektu sportowo-rekreacyjnego lub nowo powstającej hali widowiskowo-sportowej. Wraz z zakończeniem wspomnianych inwestycji ul. 3  Maja stanie się sportowo-edukacyjnym centrum Trzebnicy.

Brak opisu obrazka
W łazienkach położono kafle oraz zakończono montaż instalacji.

Brak opisu obrazka
Trwają prace wykończeniowe. Podwieszono sufity, położono wykładziny, malowane są wnętrza.

Brak opisu obrazka
Brak opisu obrazka

 

Brak opisu obrazka

 

Wersja XML