Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Bale Gimnazjalistów 2016!

Bal Gimnazjalny to wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich uczniów klas trzecich. Tego dnia oprócz doskonałej zabawy, podziękowań dla nauczycieli, rodziców i kolegów, myśli absolwentów skierowane są w przyszłość, bowiem już niebawem rozpoczną nowy rozdział w ich życiu. W Gminie Trzebnica w czerwcu odbyły się Bale Gimnazjalne w Ujeźdźcu Wielkim i w Gimnazjum nr 1 w Trzebnicy.

Bal Gimnazjalny w Jedynce

Tradycyjnie już absolwenci Gimnazjum nr 1 w Trzebnicy wzięli udział w Balu Gimnazjalisty. Było pięknie, odświętnie i elegancko. Nie zabrakło także rodziców oraz zaproszonych gości – burmistrza Marka Długozimy oraz Agnieszki Moździerz, dyrektor ZAPO.

Dyrektor szkoły Elżbieta Nowak w imieniu swoim oraz Grona Pedagogicznego podziękowała wszystkim absolwentom za 3-letni trud nauki. Życzyła sukcesów oraz spełnienia swoich marzeń – tych osobistych oraz edukacyjnych. Z kolei burmistrz pogratulował dyrektor wspaniałej szkoły i równie wspaniałych uczniów, którzy osiągają wiele sukcesów. Dodał, że szkoła pod dyrekcją Elżbiety Nowak bardzo prężnie się rozwija, że uczniowie otoczeni są dobrą opieką i dzięki temu mają wybitne osiągnięcia.                                     

 

Bal Gimnazjalny w Ujeźdźcu Wielkim


W historię tradycji Zespołu Szkół w Ujeźdźcu Wielkim zapisał się uroczysty Bal Absolwentów, w którym to uczniowie klas III gimnazjum w symboliczny sposób żegnają się ze społecznością szkolną.  Tegoroczne wspaniałe spotkanie odbyło się w dniu 16 czerwca 2016. Motywem przewodnim dekoracji była „Gala Wręczenia Oskarów”. Absolwenci w pięknych togach, krocząc po czerwonym dywanie rozpoczęli pierwsze kroki poloneza. Wśród rodziców i zaproszonych gości mieliśmy przyjemność przywitać pana Burmistrza Marka Długozimę oraz panią dyrektor ZAPO Agnieszkę Moździerz. Uczniowie w piękny sposób złożyli podziękowania wychowawcom i nauczycielom za trud i poświęcenie włożone w naukę i wychowanie. Ogromną niespodzianką dla wychowawców były otrzymane „oscarowe Statuetki” - symbole wdzięczności i sympatii. Nie obyło się bez łez i wzruszeń. Pan Dyrektor M. Szkaradziński podsumowując te 3 lata spędzone razem, nie zapominając o żadnym z uczniów, w zabawny sposób podkreślił charakterystyczne cechy każdego absolwenta. Po części oficjalnej nadszedł czas wspaniałej zabawy w upalnych rytmach. Absolwenci zgodnie twierdzą, iż jest to jeden z ich najszczęśliwszych momentów, które spędzili w tej szkole.

 

Brak opisu obrazkaBal absolwentów z Gimnazjum w Ujeźdźcu Wielkim.

Brak opisu obrazkaDyrekcja i zaproszeni goście, wśród nich burmistrz Marek Długozima, który życzył wielu sukcesów w kolejnych latach edukacji wszystkim absolwentom.

Brak opisu obrazkaAbsolwenci Gimnazjum w Ujeźdźcu Wielkim.

Brak opisu obrazkaGimnazjum nr 1 w Trzebnicy.

Brak opisu obrazkaGimnazjaliści z Ujeźdźca Wielkiego.

Brak opisu obrazkaGimnazjum w Ujeźdźcu Wielkim. W pierwszej parze dyrektor Zespołu Szkół w Ujeźdźcu Wielkim Mariusz Szkaradziński.

Brak opisu obrazkaGimnazjum w Ujeźdźcu Wielkim.

Brak opisu obrazkaGimnazjum nr 1 w Trzebnicy.

Brak opisu obrazkaGimnazjaliści z Trzebnicy.

Brak opisu obrazkaPamiątkowe zdjęcia. Gimnazjum nr 1 w Trzebnicy.

Brak opisu obrazkaGimnazjalistki z Gimnazjum nr 1 w Trzebnicy.

Brak opisu obrazkaOkolicznościowy tort.

Brak opisu obrazkaTradycyjny polonez w wykonaniu uczniów z Gimnazjum nr 1 w Trzebnicy.

Brak opisu obrazkaGimnazjum nr 1 w Trzebnicy.

Brak opisu obrazkaPolonez. Gimnazjum nr 1 w Trzebnicy.

 

Inne pamiątkowe zdjęcia uczniów z Gimnazjum nr 1 w Trzebnicy:

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Wersja XML