• TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Bale Gimnazjalistów 2016!

Bal Gimnazjalny to wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich uczniów klas trzecich. Tego dnia oprócz doskonałej zabawy, podziękowań dla nauczycieli, rodziców i kolegów, myśli absolwentów skierowane są w przyszłość, bowiem już niebawem rozpoczną nowy rozdział w ich życiu. W Gminie Trzebnica w czerwcu odbyły się Bale Gimnazjalne w Ujeźdźcu Wielkim i w Gimnazjum nr 1 w Trzebnicy.

Bal Gimnazjalny w Jedynce

Tradycyjnie już absolwenci Gimnazjum nr 1 w Trzebnicy wzięli udział w Balu Gimnazjalisty. Było pięknie, odświętnie i elegancko. Nie zabrakło także rodziców oraz zaproszonych gości – burmistrza Marka Długozimy oraz Agnieszki Moździerz, dyrektor ZAPO.

Dyrektor szkoły Elżbieta Nowak w imieniu swoim oraz Grona Pedagogicznego podziękowała wszystkim absolwentom za 3-letni trud nauki. Życzyła sukcesów oraz spełnienia swoich marzeń – tych osobistych oraz edukacyjnych. Z kolei burmistrz pogratulował dyrektor wspaniałej szkoły i równie wspaniałych uczniów, którzy osiągają wiele sukcesów. Dodał, że szkoła pod dyrekcją Elżbiety Nowak bardzo prężnie się rozwija, że uczniowie otoczeni są dobrą opieką i dzięki temu mają wybitne osiągnięcia.                                     

 

Bal Gimnazjalny w Ujeźdźcu Wielkim


W historię tradycji Zespołu Szkół w Ujeźdźcu Wielkim zapisał się uroczysty Bal Absolwentów, w którym to uczniowie klas III gimnazjum w symboliczny sposób żegnają się ze społecznością szkolną.  Tegoroczne wspaniałe spotkanie odbyło się w dniu 16 czerwca 2016. Motywem przewodnim dekoracji była „Gala Wręczenia Oskarów”. Absolwenci w pięknych togach, krocząc po czerwonym dywanie rozpoczęli pierwsze kroki poloneza. Wśród rodziców i zaproszonych gości mieliśmy przyjemność przywitać pana Burmistrza Marka Długozimę oraz panią dyrektor ZAPO Agnieszkę Moździerz. Uczniowie w piękny sposób złożyli podziękowania wychowawcom i nauczycielom za trud i poświęcenie włożone w naukę i wychowanie. Ogromną niespodzianką dla wychowawców były otrzymane „oscarowe Statuetki” - symbole wdzięczności i sympatii. Nie obyło się bez łez i wzruszeń. Pan Dyrektor M. Szkaradziński podsumowując te 3 lata spędzone razem, nie zapominając o żadnym z uczniów, w zabawny sposób podkreślił charakterystyczne cechy każdego absolwenta. Po części oficjalnej nadszedł czas wspaniałej zabawy w upalnych rytmach. Absolwenci zgodnie twierdzą, iż jest to jeden z ich najszczęśliwszych momentów, które spędzili w tej szkole.

 

Brak opisu obrazkaBal absolwentów z Gimnazjum w Ujeźdźcu Wielkim.

Brak opisu obrazkaDyrekcja i zaproszeni goście, wśród nich burmistrz Marek Długozima, który życzył wielu sukcesów w kolejnych latach edukacji wszystkim absolwentom.

Brak opisu obrazkaAbsolwenci Gimnazjum w Ujeźdźcu Wielkim.

Brak opisu obrazkaGimnazjum nr 1 w Trzebnicy.

Brak opisu obrazkaGimnazjaliści z Ujeźdźca Wielkiego.

Brak opisu obrazkaGimnazjum w Ujeźdźcu Wielkim. W pierwszej parze dyrektor Zespołu Szkół w Ujeźdźcu Wielkim Mariusz Szkaradziński.

Brak opisu obrazkaGimnazjum w Ujeźdźcu Wielkim.

Brak opisu obrazkaGimnazjum nr 1 w Trzebnicy.

Brak opisu obrazkaGimnazjaliści z Trzebnicy.

Brak opisu obrazkaPamiątkowe zdjęcia. Gimnazjum nr 1 w Trzebnicy.

Brak opisu obrazkaGimnazjalistki z Gimnazjum nr 1 w Trzebnicy.

Brak opisu obrazkaOkolicznościowy tort.

Brak opisu obrazkaTradycyjny polonez w wykonaniu uczniów z Gimnazjum nr 1 w Trzebnicy.

Brak opisu obrazkaGimnazjum nr 1 w Trzebnicy.

Brak opisu obrazkaPolonez. Gimnazjum nr 1 w Trzebnicy.

 

Inne pamiątkowe zdjęcia uczniów z Gimnazjum nr 1 w Trzebnicy:

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Wersja XML

Gmina Trzebnica
ul. pl. Marszałka J. Piłsudskiego 1
55-100 Trzebnica
tel. 71 312 06 11
fax 71 312 12 48
e-mail:
Statystyka wizyt:
ogółem: 7715724
w tym miesiącu: 121147
dzisiaj: 5316