• TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Zrelaksuj się w parku przy muzyce!

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla naszych mieszkańców i gości odwiedzających ulubione miejsce spacerowe w Trzebnicy – okolice stawów i Lasu Bukowego. W sezonie letnim, w weekendy przy fontannie zlokalizowanej w parku przed Gminną Szkołą Muzyczna im. Prof. Edmunda Kajdasza, z głośników będziemy mogli usłyszeć relaksacyjną i uspokajającą muzykę.

Park przy szkole muzycznej stał się idealnym miejscem do utworzenia w naszym mieście strefy relaksu i wyciszenia przy muzyce. Jestem przekonany, że szum wody z fontanny w połączeniu z uspokajającą muzyką płynąca z głośników otaczających to miejsce, znajdzie swoich odbiorców i stanie się kolejną atrakcją tego ulubionego miejsca spacerowegomówi burmistrz Marek Długozima i dodajepomysł utworzenia takiej strefy doskonale wpisuje się także w nasze starania o przywrócenie miastu statusu uzdrowiska, bowiem w wielu miejscowościach uzdrowiskowych można spotkać już tego typu rozwiązania.

W roku szkolnym słychać tu dźwięki dobiegające ze szkoły muzycznej, w której swoje talenty rozwijają młodzi uczniowie. Dzięki strefie relaksu przy muzyce, również w wakacje nie zabraknie w tym miejscu kojących dźwięków muzyki. Już dziś zapraszamy do licznego korzystania z parku przy Gminnej Szkole Muzycznej, na relaks i odpoczynek od miejskiego zgiełku. 

 

 

Wersja XML

Gmina Trzebnica
ul. pl. Marszałka J. Piłsudskiego 1
55-100 Trzebnica
tel. 71 312 06 11
fax 71 312 12 48
e-mail:
Statystyka wizyt:
ogółem: 7715610
w tym miesiącu: 121033
dzisiaj: 5202