Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

III Trzebnickie Dni Rodziny

Już dziś zapraszamy na III Trzebnickie Dni Rodziny. Liczne wydarzenia, w których centrum znajdą się wartości związane z rodziną potrwają 8 dni. Od 29 maja do 5 czerwca, kiedy to na Placu Pielgrzymkowym wspólnie i hucznie będziemy świętować Dzień Dziecka.

- Główny cel III Trzebnickich Dni Rodziny jest jeden. Z niezaprzeczalnej wartości, jaką jest rodzina – uczynić święto i przeżyć piękny czas radości i wzrastania. Organizując Trzebnickie Dni Rodziny, dajemy naszym trzebnickim rodzinom czas, by po prostu pobyły ze sobą, lepiej się poznały, czerpały radość ze swojej obecności- mówi burmistrz Marek Długozima i dodaje- Hasło, które przewodzi strategii działań podejmowanych na rzecz rodziny w Gminie Trzebnica, brzmi: Gmina Trzebnica. Idealna przestrzeń dla rodziny. I proszę wierzyć, że każdego dnia w mojej pracy, wśród wielu podejmowanych przeze mnie decyzji, to właśnie rodzina ze swoimi potrzebami zajmuje miejsce szczególne. Wierzę, że jej wzmacnianie, przyniesie konkretne owoce dla całej lokalnej społeczności. Przypomnę, że z końcem kwietnia rozpoczęliśmy wydawanie decyzji w ramach programu Rodzina 500+. Dlatego z wielką satysfakcją podpisałem pierwszą decyzję w tej sprawie. W pełni popieram ten program i mam nadzieję, że w realny sposób przyczyni się on do polepszenia sytuacji materialnej rodzin, szczególnie tych, które tego najbardziej potrzebują. Realizowany program doskonale wpisuje się w przyjętą przeze mnie i konsekwentnie realizowaną politykę prorodzinną.

Brak opisu obrazkaPani Anna Adamczuk jest pierwszą trzebniczanką, która otrzymała od Burmistrza Gminy Trzebnica Marka Długozimy pierwszą decyzję w sprawie świadczeń w ramach programu Rodzina 500+.  

Wśród licznych atrakcji dla całych rodzin można znaleźć m.in. bezpłatny seans filmowy w Kinie Polonia 3D, profesjonalną rodzinną sesję zdjęciową, piknik z modelami pływającymi na Stawach Trzebnickich i wiele innych. Szczegóły na plakacie.

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

 

Wersja XML