Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Św. Mikołaj wędruje po mieście. Był na basenie!

Św. Mikołaj rozpoczął swoją wędrówkę po Trzebnicy. Na pierwszy przystanek wybrał sobie Trzebnicki Park Wodny Zdrój. Poniżej prezentujemy fotorelację, na której wyraźnie widać, że rozdawał prezenty tylko grzecznym dzieciom. W najbliższą sobotę, 10 grudnia św. Mikołaj wróci na basen i będzie kibicował podczas Zawodów Mikołajkowych. Start o godz. 15.00. Natomiast 17 grudnia zapraszamy wszystkich na trzebnicki Rynek - na prawdziwy bal u Królowej Śniegu.

Mikołajkowy Wodny Świat

Trzebnicki Park Wodny „Zdrój” na kilka godzin zamienił się w krainę św. Mikołaja. Magiczna, świąteczna atmosfera zagościła 6 grudnia na basenie. Św. Mikołaj, jego malutka pomocnica śnieżynka Jagódka oraz 3 urocze elfy zabawiały dzieci.

Najmłodsi, w nagrodę za wzorowe zachowanie przez cały rok, otrzymali drobne upominki i słodycze. Kolejną atrakcją był konkurs plastyczny pt. „Św. Mikołaj w moim mieście”. Dzieci na ten czas mogły zamienić się w różne postacie bajkowe: wróżki, tygryski, renifery, a nawet w spidermana.
Natomiast o godz 17:30 wszyscy, którzy, przybyli na basen, zostali zaproszeni na piękny pokaz pływania synchronicznego w wykonaniu Marty Burchackiej, mistrzyni Polski. Warto wspomnieć, że pani Marta na co dzień pracuje jako ratownik na trzebnickim basenie.
Magiczny wieczór umilały świąteczne piosenki, a stworzony przez nie mikołajkowy nastrój odmienił pracowników basenu, którzy na ten dzień stali się reniferami, elfami i sympatycznymi mikołajkami. Impreza zakończyła się tuż po godzinie 19:00. Św. Mikołaj wraz ze swoją ekipą pożegnał się z maluchami i obiecał wrócić!

Brak opisu obrazka
Brak opisu obrazka
Brak opisu obrazka
Brak opisu obrazka
Brak opisu obrazka
Brak opisu obrazka
Brak opisu obrazka

Wersja XML