Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Remont drogi do Malczowa na finiszu

Zgodnie z wcześniejszymi zapewnieniami burmistrza Marka Długozimy oraz starosty Waldemara Wysockiego, droga do Malczowa zyskała nowy blask. Jest to trzecia z dużych inwestycji w drogi powiatowe w gminie Trzebnica. Prace wycenione na 188 770,82 zł realizuje firma Eurovia Polska S. A. Bielany Wrocławskie.

Swojego zadowolenia z przeprowadzonej inwestycji nie kryje również sołtys miejscowości Anna Pałka. – Jestem zbudowana tempem prac i nową jakością, która jest już odczuwana przez mieszkańców naszej miejscowości. Czekamy jeszcze na utwardzenie poboczy i droga, z którą przez tyle lat musieliśmy walczyć, wreszcie stanie się dla nas przyjazna. Docenić należy to, że wreszcie w skali powiatowej dostrzegani są mieszkańcy i ich problemy za co chciałam podziękować burmistrzowi i staroście – zakończyła sołtys.

- Te trzy nowo powstałe drogi w gminie Trzebnica oraz inwestycje w innych gminach powiatu Trzebnickiego pokazują, że liczą się dla nas mieszkańcy i ich codzienne problemy. PIS wspólnie z Komitetem Wyborczym Wyborców Marka Długozimy - Skuteczni dla Rozwoju będzie dalej dbał o sprawy związane z codziennym życiem i funkcjonowaniem ludzi zamieszkujących wszystkie gminy Powiatu Trzebnickiego – powiedział starosta Waldemar Wysocki.

Trzy remontowane drogi powiatowe – Taczów Wielki- Brochocin, Trzebnica – Węgrzynów oraz Trzebnica – Malczów, w znaczącym stopniu ułatwią życie mieszkańcom wspomnianych miejscowości, a planowany remont drogi prowadzącej do Ujeźdźca Małego poprawi także komfort podróżujących w stronę Milicza - podsumował burmistrz Marek Długozima.

Brak opisu obrazkaBurmistrz Marek Długozima, starosta powiatu Waldemar Wysocki oraz sekretarz Gminy Trzebnica i radny powiatowy Daniel Buczak na odremontowanej drodze w Malczowie wraz z Panią Anną Pałką – Sołtysem Miejscowości. 

Brak opisu obrazkaNowa nawierzchnia drogi prowadzącej do Malczowa.

Wersja XML