Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Nowe ścieżki pieszo-rowerowe w Gminie Trzebnica

Burmistrz Marek Długozima podpisał umowę na wykonanie dokumentacji projektowej dwóch ciągów ścieżek pieszo-rowerowych prowadzących do Będkowa i Sulisławic. Warto w tym miejscu przypomnieć, że powstać ma również chodnik na ul. Milickiej, który połączy Trzebnicę z Księginicami, tym samym komunikując najbliższe Trzebnicy miejscowości bezpiecznymi drogami dla mieszkańców poruszających się zarówno pieszo jak i przemieszczających się na rowerach. Projekt wykona firma REWITAL PROJEKT DANIEL BRZOZOWSKI.

- Idąc z duchem czasu oraz dbając o jak największe bezpieczeństwo i komfort mieszkańców podpisałem umowę na wykonanie projektu tych dwóch ciągów pieszo-rowerowych do Będkowa i Sulisławic. Wraz z chodnikiem wiodącym z ul. Milickiej do Księginic staną się one bezpieczną alternatywą dla komunikacji gminnej oraz zapewnią komfort przemieszczania się ludziom aktywnym, którzy chcą spacerem czy też rowerem udać się do Trzebnicy jak i wspomnianych miejscowości – powiedział burmistrz Marek Długozima.

Projekt ma być gotowy do czerwca bieżącego roku, następnie zostanie rozpoczęta procedura przetargowa w celu wybrania wykonawcy inwestycji.

Brak opisu obrazkaDroga w kierunku Sulisławic, gdzie powstanie jeden z ciągów pieszych.

Brak opisu obrazkaPodpisanie umowy na wykonanie dokumentacji projektowej dwóch ciągów ścieżek pieszo-rowerowych prowadzących do Będkowa i Sulisławic. Na zdjęciu Burmistrz Marek Długozima, Projektant Daniel Brzozowski, Zbigniew Mroziński z wydziału TI.  

Wersja XML