Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Nadal walczę o szpital dla mieszkańców!

Zapraszamy do zapoznania się z komentarzem burmistrza Marka Długozimy, dotyczącym Szpitala im. św. Jadwigi Śl. w Trzebnicy, który ukazał się w najnowszym numerze Panoramy Trzebnickiej 4 (90) / 2016.

Brak opisu obrazka

(Kliknij, aby pobrać plik)

 

Zobacz także:
 • Spotkanie z wiceministrem zdrowia

  Brak opisu obrazka
  W czwartek, 18 lutego w Warszawie odbyło się spotkanie burmistrza Gminy Trzebnica Marka Długozimy z wiceministrem zdrowia – Markiem Tombarkiewiczem. W spotkaniu uczestniczył również sekretarz Gminy Trzebnica – Daniel Buczak.
  Data publikacji: 19-02-2016 13:49
 • Beata Kempa z wizytą u burmistrza

  Brak opisu obrazka
  15 lutego br. w Urzędzie Miejskim w Trzebnicy odbyło się spotkanie burmistrza Gminy Trzebnica – Marka Długozimy z Szefową Kancelarii Premiera – Beatą Kempą, która wizytowała swój region. Jednym z głównych tematów rozmowy była sytuacja trzebnickiego Szpitala św. Jadwigi Śląskiej.
  Data publikacji: 19-02-2016 13:55
 • Spotkanie z pracownikami Szpitala Św. Jadwigi Śl.

  Brak opisu obrazka
  Zachęcamy Państwa do zapoznania się z artykułem opisującym spotkanie Burmistrza Marka Długozimy z pracownikami Szpitala Św. Jadwigi Śląskiej umieszczonym na łamach internetowego serwisu Gazety Wyborczej. Aby zapoznać się z treścią artykułu, kliknij TU
  Data publikacji: 12-01-2016 14:33
 • List otwarty Burmistrza Gminy Trzebnica

  Brak opisu obrazka
  do załogi szpitala im. Św. Jadwigi Śl. w Trzebnicy.
  Data publikacji: 05-01-2016 13:21
 • Plan ratunkowy dla szpitala im. Św. Jadwigi Śląskiej wchodzi w życie

  Brak opisu obrazka
  Na sesji Rady Powiatu Trzebnickiego w dniu 23.12.2015 radni przyjęli zaproponowaną przez Zarząd Powiatu Trzebnickiego (w składzie: Waldemar Wysocki - Starosta, Jerzy Trela Wicestarosta, Daniel Buczak Członek Zarządu oraz Sławomir Błażewski Członek Zarządu), uchwałę w sprawie pokrycia ujemnego wyniku powiatowego szpitala w Trzebnicy oraz uchwałę w sprawie zmiany budżetu Powiatu Trzebnickiego na 2015 rok, która zabezpiecza środki finansowe w wysokości 2 034 265 zł na ratowanie szpitala. Tym samym wcielany jest w życie program naprawczy szpitala zaproponowany w niedawnym oświadczeniu klubów radnych Marka Długozimy- Skuteczni dla Rozwoju oraz Prawa i Sprawiedliwości. Program ten przewiduje oprócz podjęcia uchwały o pokryciu straty finansowej za 2013 rok (co zostało właśnie zrealizowane), również pokrycie straty finansowej za 2012 rok w wysokości 2,5 mln złotych w pierwszym kwartale 2016 roku oraz zapewnienie niezbędnych poręczeń kredytowych. Tym samym radni Powiatu Trzebnickiego nie realizują programu naprawczego szpitala, do którego próbował przekonywać Pan Marek Łapiński podczas swojego kilkudniowego epizodu  w charakterze starosty trzebnickiego. W dniu 22.12.2015 roku Wojewoda Dolnośląski stwierdził bowiem nieważność uchwały o powołaniu Pana Łapińskiego na starostę trzebnickiego zarzucając procedurze odwołania Starosty Waldemara Wysockiego i wyboru nowego starosty szereg uchybień skutkujących ich niezgodnością z prawem.  
  Data publikacji: 23-12-2015 16:32
 • Koło ratunkowe dla Szpitala im. Św. Jadwigi Śl.

  Brak opisu obrazka
  W dniu 17 grudnia na zaproszenie Wojewody Dolnośląskiego Pawła Hreniaka odbyło się w Urzędzie Wojewódzkim spotkanie w sprawie wypracowania kompromisu dotyczącego ratowania Szpitala im. Św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy. 
  Data publikacji: 18-12-2015 11:39
Wersja XML