• TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Jubileusz 10-lecia Halowego Turnieju Piłki Nożnej

31 stycznia w Zespole Szkół w Ujeźdźcu Wielkim odbyła się X jubileuszowa edycja Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy Trzebnica Marka Długozimy. W zawodach uczestniczyły drużyny reprezentujące okoliczne miejscowości: LKS „Błysk” Kuźniczysko, LKS „Sokół” Ujeździec Wielki, LZS „Zryw” Komorowo, LZS Szczytkowice, LZS „Orzeł” Biedaszków Wielki, LZS „Sokół” Ujeździec Mały.

Nad prawidłowym przebiegiem zawodów i bezpieczeństwem zawodników czuwało dwóch niezależnych sędziów. Po rozegraniu 14 spotkań pierwsze miejsce zajęła drużyna LKS „Błysk” Kuźniczysko. Drugie miejsce zdobył LKS „Sokół” Ujeździec Wielki, a trzecie miejsce przypadło drużynie LZS „Orzeł” Biedaszków Wielki I – drużyna pierwsza.  Na czwartym miejscu uplasował się LZS „Sokół” Ujeździec Mały I – drużyna pierwsza. Jak co roku sędziowie wybierali najlepszego zawodnika i najlepszego bramkarza. Najlepszym zawodnikiem okazał się Zbigniew Janik, a najlepszym bramkarzem Piotr Maślankowski.

Puchary zwycięzcom wręczyli: Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima, dyrektor Zespołu Szkół w Ujeźdźcu Wielkim Mariusz Szkaradziński oraz inicjator turnieju Andrzej Janik. Burmistrz podziękował Radnemu Rady Miejskiej Andrzejowi Janikowi za zaangażowanie w działalność sportową na rzecz społeczności lokalnej oraz za wspaniały turniej i determinację w jego organizację i przekazał symboliczną piłkę z dedykacją. Wyrazy podziękowania skierował również do pana dyrektora Mariusza Szkaradzińskiego za wkład i zaangażowanie w jubileuszową edycję turnieju. Działacze sportowi uhonorowali  Marka Długozimę Burmistrza Gminy Trzebnica statuetką z dedykacją wraz z podziękowaniami za przychylność i udzielone wsparcie dla działań sportowych.  

 

 

Wersja XML

Gmina Trzebnica
ul. pl. Marszałka J. Piłsudskiego 1
55-100 Trzebnica
tel. 71 312 06 11
fax 71 312 12 48
e-mail:
Statystyka wizyt:
ogółem: 7715817
w tym miesiącu: 121240
dzisiaj: 5409