Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Gminne Centrum Medyczne TRZEBNICA-ZDRÓJ

Ochrona zdrowia jest jednym z priorytetowych kierunków działań gminy. Prowadzimy przedsięwzięcia zachęcające mieszkańców do prowadzenia zdrowego i aktywnego trybu życia, przygotowujemy infrastrukturę do uprawiania rożnych form sportu na świeżym powietrzu, dbamy o tereny zielone naszej gminy. Przeprowadzono także kompleksową modernizację ośrodka zdrowia - Gminnego Centrum Medycznego TRZEBNICA-ZDRÓJ.

Wybudowanie nowoczesnej przychodni zdrowia, pełniącej szeroki zakres usług medycznych, było zadaniem wielopoziomowym i skomplikowanym. Podjęliśmy jednak to wyzwanie, by zapewnić mieszkańcom naszej gminy opiekę lekarską na najwyższym poziomie. Funkcjonująca wcześniej przychodnia przeszła więc gruntowny remont oraz rozbudowę. Obok budowy Gminnego Parku Wodnego TRZEBNICA-ZDRÓJ, modernizacji Trzebnickiego Stadionu Miejskiego FAIR PLAY ARENA czy Gminnego Centrum Kultury i Sztuki, jest to jedna z największych inwestycji naszej gminy z ostatnich lat.

 

 

 

 

 

Remont, budowa i rozbudowa Gminnego Centrum Medyczne TRZEBNICA-ZDRÓJ:

 

 

 

 
 • Nowoczesne Gminne Centrum Medyczne TRZEBNICA-ZDRÓJ już otwarte!

  Kolejne marzenie Trzebniczan spełniło się wraz z otwarciem nowoczesnego Gminnego Centrum Medycznego TRZEBNICA-ZDRÓJ.
  Kolejne marzenie Trzebniczan spełniło się wraz z otwarciem nowoczesnego Gminnego Centrum Medycznego TRZEBNICA-ZDRÓJ. W piątek 29 lipca Burmistrz Marek Długozima wspólnie z Elżbietą Rezler prezesem nowego Centrum Medycznego oraz Jadwigą Żmudą-Adamską prokurentem zarządu, przeciął symboliczną wstęgę, otwierając tym samym przychodnię i wprowadzając opiekę medyczną w Gminie Trzebnica na nowy, wyższy poziom.
  Data publikacji: 02-08-2016 15:27
 • Modernizacja Roku 2016

  Brak opisu obrazka
  Trzebniczanie od dawna czekali na przychodnię zdrowia, która będzie obiektem na miarę XXI wieku. Dzięki determinacji i zaangażowaniu burmistrza Marka Długozimy w ubiegłym roku mieszkańcy zyskali nowoczesne Centrum Medyczne TRZEBNICA-ZDRÓJ. Budynek, który przeszedł gruntowny remont i znaczącą metamorfozę, został doceniony przez kapitułę konkursu „Modernizacja Roku 2016”.
  Data publikacji: 10-04-2017 13:42
Wersja XML