Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Remont kuchni w Szkole Podstawowej nr 3

Na razie widać cegły, tynki i pracowników firmy budowlanej, którzy starają się ukończyć prace zgodnie z podpisaną umową i w terminie. Najważniejsze jest bowiem dobro uczniów. Już w listopadzie młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Trzebnicy będzie mogła zjeść ciepły posiłek w wyremontowanych wnętrzach stołówki.

Pierwsze danie, drugie danie i koniecznie kompot. Za takim posiłkiem tęsknią zarówno uczniowie, jak i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Trzebnicy. Wszyscy jednak zgodnie podkreślają, że warto poczekać na odremontowane i nowocześnie wyposażone wnętrza kuchni i stołówki. 

I choć w pierwszej kolejności zamierzano przeprowadzić remont parteru budynku szkoły, to zdecydowano, że zły stan techniczny stołówki i kuchni, wymaga natychmiastowej interwencji. Ta zmiana planów spowodowała, że prace trwają w momencie, gdy rozpoczął się rok szkolny, ale priorytetem jest przede wszystkim dobro uczniów, którzy codziennie będą korzystać ze szkolnej stołówki.

Warto podkreślić, że w czasie prac remontowych dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 3 nie zapomniała o uczniach będących w naprawdę trudnej sytuacji materialnej. We współpracy z pracownikami Miejskiego Ośrodka Opieki Społecznej zadbano o dożywianie w postaci kanapek, soczków i jogurtów.

Remont pomieszczeń rozpoczął się tydzień temu i potrwa do 31 października 2011 r. Koszt przeprowadzonych prac to 121.063.73 zł. Środki pochodzą z budżetu gminy Trzebnica.

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Wersja XML