Kontrast:
Rozmiar czcionki:
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1-5 - Menu
Menu
BIP

Aktualności

 • Aktywny Dzień Kobiet

  3.jpeg
  Z okazji Dnia Kobiet w Trzebnicy zaplanowano w tym roku kilka ciekawych wydarzeń specjalnie z myślą o Paniach. Na zaproszenie burmistrza Marka Długozimy, w przestronnych wnętrzach Gminnego Obiektu Sportowo-Rekreacyjnego zjawiło się blisko 70 pań, by dokładnie 8 marca wziąć udział w specjalnie zorganizowanym maratonie fitness – wyłącznie dla kobiet.
  Data publikacji: 19-03-2019 14:23
 • Spotkanie z wojewodą

  12.jpeg
  Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak odwiedził Trzebnicę, by wraz z burmistrzem Markiem Długozimą, porozmawiać z mieszkańcami o nowych rządowych programach #NowaPiątka. Specjalnie oznakowane busy przemierzają Dolny Śląsk.
  Data publikacji: 19-03-2019 13:50
 • DKF w marcu

  DKF - Green Book 27.03.2019_plansza.jpeg
  Zapraszamy wszystkich mieszkańców na Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Filmowego w Kinie Polonia 3D, które odbędzie się w 27 marca(środa). Na dużym ekranie zobaczymy Oscarowy film "Green Book" w reżyserii Petera Farrelly. Tego nie można przegapić. Na zaproszenie burmistrza Marka Długozimy gościem specjalnym spotkania będzie dziennikarka, Pani Magdalena Piekarska, która poprowadzi dyskusję po seansie.
  Data publikacji:
 • Powitanie wiosny

  Pierwszy dzień wiosny WWW_Obszar roboczy 1.jpeg
  W czwartek 21 marca, już po raz piąty odbędzie się radosny przemarsz dzieci z trzebnickich przedszkoli z okazji Powitania Wiosny, którego finał odbędzie się na Trzebnickim Rynku. Zaprośmy wspólnie wiosnę do Trzebnicy!
  Data publikacji:
 • Oświadczenie Burmistrza Gminy Trzebnica

  oświadczenie.jpeg
  Oświadczenie Marka Długozimy - Burmistrza Gminy Trzebnica w sprawie utworzenia jednej, wspólnej akademii piłkarskiej w Trzebnicy.
  Data publikacji:
 • Będziemy pomagać

  IMG_7145.jpeg
  11 marca w Urzędzie Miejskim w Trzebnicy burmistrz Marek Długozima spotkał się z panią Beatą Kempą - minister ds. uchodźców i pomocy humanitarnej. Rozmowa dotyczyła podjęcia działań i współpracy z polskim oddziałem papieskiej fundacji Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Burmistrz otrzymał od minister raport pt. „Prześladowani i zapomniani”. W spotkaniu wziął również udział Piotr Okuniewicz, radny Powiatu Trzebnickiego.
  Data publikacji: 14-03-2019 14:53
 • Dzień Kobiet w Trzebnicy

  12.jpeg
  Przeboje Zbigniewa Wodeckiego w wykonaniu zespołu Sax&More zabrzmiały 8 marca w sali widowiskowo-kinowej Gminnego Centrum Kultury z okazji Dnia Kobiet. Do wspólnego świętowania wszystkie Panie zaprosił burmistrz Marek Długozima.
  Data publikacji:
 • Otwarcie Wicekonsulatu Węgier

  11.jpeg
  - 15 marca w Sali Wielkiej Starego Ratusza we Wrocławiu, na zaproszenie Ambasadora Węgier dr. Orsolya Zsuzsanny Kovács oraz konsul generalnej Węgier Adrienne Körmendy, miałem przyjemność uczestniczyć w niecodziennej uroczystości otwarcia Wicekonsulatu Węgier we Wrocławiu. Czuję się wyróżniony – powiedział burmistrz Marek Długozima. Oficjalnego otwarcia placówki dokonali wspólnie Minister Spraw Zagranicznych Węgier Peter Szijjarto, reprezentująca rząd minister Beata Kempa oraz prezydent Wrocławia Jacek Sutryk.
  Data publikacji: 15-03-2019 11:36
 • Panorama Trzebnicka

  Panorama Trzebnicka
  Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym specjalnym wydaniem Dwutygodnika Samorządowego Gminy Trzebnica - Panorama Trzebnicka nr 4(154)/2019.
  Data publikacji:
 • Nie wypalaj traw

  wypalanie_traw_ekran.jpeg
  Gmina Trzebnica apeluje, aby nie wypalać traw. Jest to jedna z najczęstszych przyczyn pożarów lasów i zabudowań gospodarczych. Wysuszona po zimie trawa pali się bardzo szybko przez co ogień rozprzestrzenia się w krótkim czasie, obejmując niejednokrotnie swoim zasięgiem ogromne powierzchnie niosąc za sobą wiele zagrożeń dla przyrody i człowieka.
  Data publikacji:

Gmina Trzebnica
ul. pl. Marszałka J. Piłsudskiego 1
55-100 Trzebnica
tel. 71 312 06 11
fax 71 312 12 48
e-mail:
Statystyka wizyt:
ogółem: 6533108
w tym miesiącu: 155383
dzisiaj: 1089