Kontrast:
Rozmiar czcionki:
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1-5 - Menu
Menu
BIP

Aktualności

 • XII Rodzinny Festyn Parafialny "Bartłomiejki"

  FB wydarzenie_bartłomiejki_2018.jpeg
  26 sierpnia w ostatnią wakacyjną niedzielę odbędą się uroczystość odpustowe ku czci pierwszego patrona bazyliki św. Bartłomieja Apostoła. Mnóstwo atrakcji, występ artystów, trzebnickich zespołów i rodzinna atmosfera, to wszystko czeka na uczestników festynu, którzy pojawią się na Plac Pielgrzymkowym. Zapraszamy!
  Data publikacji:
 • Uroczyste otwarcie nowego Gminnego Przedszkola i Żłobka

  ekran_otwarcie_żlobek_przedszkole_-01-01.jpeg
  Przed nami otwarcie jednej z kluczowych inwestycji w Gminie Trzebnica - nowej placówki Gminnego Przedszkola i Żłobka im. Krasnala Hałabały. 30 sierpnia (czwartek) obędzie się uroczyste przecięcie wstęgi, któremu towarzyszyć będzie występ Majki Jeżowskiej. Gwiazda zaśpiewa swoje największe przeboje. Na wydarzenie zaprasza Marek Długozima - Burmistrz Gminy Trzebnica.
  Data publikacji:
 • VII Międzynarodowy Plener Plastyczny

  Plener_Trzebnica 2018_plakat.jpeg
  VII Międzynarodowy Plener Plastyczny odbędzie się w Trzebnicy w dniach 21-30 sierpnia. Od wielu lat współorganizatorem wydarzenia jest Gmina Trzebnica. Na wernisaż poplenerowy serdecznie zapraszamy w niedzielę 26 sierpnia o godz. 17.00 podczas festynu parafialnego Bartłomiejki.
  Data publikacji:
 • Wakacje z bajką - festyn w Brzeziu

  www_festyn brzezie.jpeg
  Serdecznie zapraszamy na festyn "wakacje z bajką" w Brzeziu, który odbędzie się 18 sierpnia (sobota). W programie wiele atrakcji dla całych rodzin m.in. konkursy, loteria, grill oraz zabawa taneczna. Wspólne świętowanie rozpocznie się o 17.00 na boisku sportowym. 
  Data publikacji:
 • W trosce o środowisko

  14.jpeg
  W Gminnym Centrum Kultury odbyło się spotkanie dotyczące programu Wymiany pieców w Gminie Trzebnica. 1 sierpnia sala kinowo-widowiskowa zapełniła się w pełni osobami zainteresowanymi wymianą tradycyjnego źródła ciepła na ekologiczne. Na ten cel burmistrz Marek Długozima pozyskał środki w wysokości 3 401 000,00 zł z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.
  Data publikacji: 08-08-2018 13:21
 • Brzyków z nowym placem zabaw

  Burmistrz Marek Długozima podpisał umowę na wykonanie placu zabaw z Arturem Gąsiorkiem z firmy Free Kids. Na zdj. z sołtysem Brzykowa oraz radnym Rady Miejskiej Tadeuszem Cepielem oraz Moniką Białas z Wydziału TI.
  Dzieci z sołectwa Brzyków już niebawem będą się cieszyć nowoczesnym placem zabaw. Burmistrz Marek Długozima podpisał umowę na jego wykonanie z Arturem Gąsiorkiem z firmy Free Kids. To kolejna inwestycja w miejscowość, gdzie powstało już nowoczesne boisko wielofunkcyjne, wyremontowana została świetlica oraz oddano do użytku drogę łączącą Brzyków ze Szczytkowicami. Już niebawem do miejscowości dojedziemy również budowaną właśnie rowerostradą z Trzebnicy.
  Data publikacji: 08-08-2018 12:54
 • Kolejna świetlica powstanie w Gminie Trzebnica

  IMG_1156.jpeg
  W Urzędzie Miejskim w Trzebnicy odbyło się spotkanie burmistrza Marka Długozimy z sołtys Eweliną Turlej–Szyjką oraz mieszkańcami Droszowa. Dotyczyło ono planów budowy świetlicy wiejskiej, która już niebawem powstanie w sołectwie. Kilka dni później miała miejsce również wizja lokalna na terenie przyszłej inwestycji.
  Data publikacji:
 • Z prośbą o pomoc

  11.jpeg
  3 sierpnia Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima odwiedził wyjątkową rodzinę – rodzinę Państwa Kolczaków z Jaźwin. Spotkanie miało na celu ustalenie szczegółów dotyczących przeprowadzenia akcji charytatywnej podczas zbliżającego się Trzebnickiego Święta Sadów, bowiem Państwo Marta i Bogdan Kolczakowie są rodzicami Marcina i Przemka, którzy od urodzenia chorują na dystrofię mięśniową typu Beckera i Duchena i potrzebują wsparcia finansowego na zakup samochodu przystosowanego do przewozu osób poruszających się na wózkach.
  Data publikacji: 03-08-2018 15:08
 • Konkurs Pozdrawiam Trzebnicę

  ekran_PLAKAT konkurs #pozdraiwamtrzebnice 2018.jpeg
  Burmistrz Gminy Trzebnica – Marek Długozima serdecznie zaprasza do udziału w wakacyjnym konkursie #PozdrawiamTrzebnicę. Pokażcie jak daleko dotarła Trzebnica! Konkurs #PozdrawiamTrzebnicę jest skierowany do wszystkich sympatyków Gminy Trzebnica. Jego celem jest pokazanie miejsc, które odwiedziliście i waszym zdaniem warto zobaczyć. Podzielcie się wspomnieniami także z nami bez względu na to, czy pochodzą z wyjazdu nad morze, jezioro, w góry, z najdalszych zakątków świata czy z grilla na działce ze znajomymi.
  Data publikacji: 29-06-2018 14:26
 • Wietrzenie szafy - akcja wymiany ubrań

  FB_wietrzenie-szaf-poziom.jpeg
  Wietrzenie szafy. Przed nami wielka akcja wymiany ubrań! Będzie to doskonała okazja do pozbycia się za ciasnych ubrań, rzeczy nielubianych czy takich, które już się znudziły i zalegają na półkach. Impreza to świetna okazja do towarzyskiego spotkania w gronie znajomych, w czasie którego można poplotkować i upolować coś ciekawego. Akcja łączy przyjemne z pożytecznym - ubrania nie trafiają na dno szafy, lecz zmieniają właściciela i dostają nowe życie. 
  Data publikacji: 30-07-2018 08:19

Gmina Trzebnica
ul. pl. Marszałka J. Piłsudskiego 1
55-100 Trzebnica
tel. 71 312 06 11
fax 71 312 12 48
e-mail:
Statystyka wizyt:
ogółem: 5184271
w tym miesiącu: 126305
dzisiaj: 3615