Kontrast:
Rozmiar czcionki:
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1-5 - Menu
Menu
BIP

Aktualności

 • Panorama Trzebnicka

  Panorama Trzebnicka
  Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym specjalnym wydaniem Dwutygodnika Samorządowego Gminy Trzebnica - Panorama Trzebnicka nr 17(146)/2018.
  Data publikacji:
 • Z ostatniej chwili!

  uwaga.jpeg
  Z ostatniej chwili! W dniu 18 października 2018 r. Sąd Okręgowy we Wrocławiu, XII Wydział Cywilny, w orzeczeniu wydanym w trybie wyborczym nakazał Robertowi Adachowi, kandydatowi na Radnego Powiatu Trzebnickiego, zamieszczenie najpóźniej w ciągu 24 godzin, na witrynie internetowej portalu Facebook.com, w ramach strony głównej użytkownika "NOWa Gazeta Trzebnicka" sprostowania informacji nieprawdziwych, opublikowanych przez niego uprzednio w wiadomości zamieszczonej w powyższej lokalizacji internetowej w dniu 13 października 2018 r. 
  Data publikacji:
 • „Pstryczek w nos – zróbmy na złość” to za mało!

  ZEUMT0928s005.jpeg
  Zapraszamy do zapoznania się z artykułem burmistrza Marka Długozimy, który ukazał się na łamach Panoramy Trzebnickiej.
  Data publikacji:
 • 4 lata skutecznego rozwoju

  4 lata rozwoju.jpeg
  Zapraszamy do pobrania i zapoznania się z dodatkiem specjalnym do Panoramy Trzebnickiej podsumowującym 4 lata skutecznego rozwoju Gminy Trzebnica.
  Data publikacji:
 • Subiektywnym okiem Burmistrza

  ubiektywnym.jpeg
  Zapraszamy do zapoznania się z artykułem burmistrza Marka Długozimy, który ukazał się na łamach Panoramy Trzebnickiej.
  Data publikacji:
 • Inwestycje w trzebnickie Liceum

  IMG_7274.jpeg
  Wielomilionowy remont Zespołu Szkół nr 1 w Trzebnicy zakończony, a oficjalne przecięcie wstęgi, którego dokonali burmistrz Marek Długozima, starosta Waldemar Wysocki, wicestarosta Jerzy Trela oraz dyrektor Kamila Możdzeń-Berbeć, dało nowy początek szkole z wielkimi tradycjami. 
  Data publikacji: 19-10-2018 15:05
 • Mamy Squasha

  IMG_6217.jpeg
  W słoneczną sobotę 13 października Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima uroczyście otworzył nowy Gminny Obiekt Sportowo-Rekreacyjny przy ul. 3. Maja w Trzebnicy. Koszt inwestycji to blisko 4 mln złotych. 
  Data publikacji:
 • Trzebnickie podwórka modernizowane

  IMG_4779.jpeg
  Kolejne trzebnickie podwórka przechodzą transformację. U zbiegu ulic Daszyńskiego i Głowackiego rozpoczęły się już prace, powstanie tam plac zabaw. Na ulicy św. Jadwigi teren przed budynkiem wyłożony został nową kostką, a pod adresem Rynek 23 powstanie nowy mur oporowy.
  Data publikacji:
 • Bezpiecznie do szkoły i przychodni

  IMG_6998.jpeg
  Dobra współpraca zarządu Powiatu Trzebnickiego z burmistrzem Markiem Długozimą oraz radnymi z klubu radnych KWW Skuteczni Dla Rozwoju przynosi kolejne efekty w postaci inwestycji zwiększających komfort i bezpieczeństwo mieszkańców. Wykonany zostanie chodnik w miejscowości Ujeździec Wielki wzdłuż drogi powiatowej nr 1331D. Prace, które przeprowadzi Zakład Budowlany Wojciecha Rappa już się rozpoczęły. Koszt budowy, to ponad 300 tys. zł.
  Data publikacji:
 • Marcinowo z nowym boiskiem

  IMG_7898.jpeg
  Zakończyły się prace związane z budową boiska wielofunkcyjnego w Marcinowie. Inwestycję wykonała firma Dabro-Bau ze Świdnicy. Jest to kolejna, po placu zabaw oraz nowoczesnej remizie, inwestycja w tę miejscowość.
  Data publikacji:

Gmina Trzebnica
ul. pl. Marszałka J. Piłsudskiego 1
55-100 Trzebnica
tel. 71 312 06 11
fax 71 312 12 48
e-mail:
Statystyka wizyt:
ogółem: 5633331
w tym miesiącu: 124914
dzisiaj: 3828