Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Aktualności

 • Wybierz czyste zasady

  Brak opisu obrazka
  Zachęcamy do zapoznania się z informacjami i materiałami dostępnymi na stronie czystezasady.pl. Powstała ona w ramach ogólnowojewódzkiej antysmogowej kampanii informacyjnej, dzięki której mieszkańcy Dolnego Śląska będą mogli podjąć ważne i świadome decyzje związane z ogrzewaniem ich domów.
  Data publikacji:
 • Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

  Brak opisu obrazka
  1 marca 2020 r. po raz dziesiąty obchodzić będziemy Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych", który ma na celu złożeniu hołdu żołnierzom niepodległościowego i antykomunistycznego podziemia. Uroczystości upamiętniające odbędą się w 2 marca przy Rondzie Żołnierzy Wyklętych w Trzebnicy.
  Data publikacji:
 • Skrzynka pocztowa na każdej posesji - informacja od Poczty Polskiej

  Brak opisu obrazka
  Jak informuje Poczta Polska na terenie Gminy Trzebnica spora część mieszkańców nie posiada zainstalowanych skrzynek oddawczych tj. skrzynek do których listonosz doręcza korespondencję. Występują także braki w oznakowaniu numerem porządkowym posesji, co utrudnia prawidłowe i sprawne doręczanie korespondencji.
  Data publikacji:
 • Stanowisko rodziców ws. budowy sali koncertowej przy Gminnej Szkole Muzycznej

  Brak opisu obrazka
  Burmistrz Marek Długozima w Urzędzie Miejskim spotkał się z dyrektor Teresą Łuc oraz  radą rodziców z Gminnej Szkoły Muzycznej im. prof. Edumnda Kajdasza w osobach: przewodniczącej - Pani Edyty Radzio, zastępcy – Pani Mirelli Porucznik, skarbnika Pani Anny Davies oraz Pani Anny Wojtkowskiej.
  Data publikacji: 13-02-2020 15:30
 • Skarszyn z nową świetlicą

  Brak opisu obrazka
  Burmistrz Marek Długozima podpisał umowę na wykonanie świetlicy wiejskiej w Skarszynie. Będzie to kolejny tego typu obiekt, który w ostatnim czasie powstał w Gminie Trzebnica. Inwestycję wykona Zakład Ogólnobudowlany Henryka Grabowskiego z Bierutowa. Koszt prac to blisko milion złotych.
  Data publikacji:
 • Kolejne działania ws. budowy sali koncertowej przy Gminnej Szkole Muzycznej

  Brak opisu obrazka
  Wystosowałem kolejne pismo ws. nieodpłatnego przekazania przez powiat trzebnicki części działki pod budowę nowej sali do ćwiczeń i prób dla uczniów Gminnej Szkoły Muzycznej w Trzebnicy wraz z profesjonalną salą koncertową dla mieszkańców Gminy i Powiatu Trzebnickiego. Tym razem skierowałem je bezpośrednio do Rady Powiatu Trzebnickiego, której przewodniczącym jest radny Robert Adach wybrany głosami mieszkańców Gminy Trzebnica. Dziś także mój klub radnych powiatowych „Skuteczni dla Rozwoju” w osobach: Daniel Buczak, Jerzy Trela, Sławomir Błażewski, Piotr Kaczałko i Mariusz Szkaradziński, złożył w starostwie powiatowym stosowny projekt uchwały w tej sprawie.
  Data publikacji: 07-02-2020 15:02
 • Honorowi i Zasłużeni dla Trzebnicy

  Brak opisu obrazka
  Tytuły „Zasłużony dla Gminy Trzebnica” i „Honorowy Obywatel Trzebnicy” to zaszczytny dowód uznania dla osób o niekwestionowanym autorytecie moralnym, o szczególnie trwałym i niepowtarzalnym wkładzie w historię, rozwój, znaczenie i sławę miasta i Gminy Trzebnica. Do tej pory zostały one nadane 46 osobom. 24 stycznia, podczas uroczystej gali w Gminnym Centrum Kultury, na wniosek burmistrza Marka Długozimy do tego zaszczytnego grona dołączyło kolejnych sześć osób.
  Data publikacji: 31-01-2020 12:45
 • Panorama Trzebnicka

  Panorama Trzebnicka
  Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym specjalnym wydaniem Dwutygodnika Samorządowego Gminy Trzebnica - Panorama Trzebnicka nr 2(172)/2020.
  Data publikacji:
 • Znajdź pomysł na ferie

  Brak opisu obrazka
  Gorąco zachęcamy wszystkie dzieci i młodzież z terenu Gminy Trzebnica do aktywnego spędzenia ferii zimowych z Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Trzebnicy oraz Gminnym Parkiem Wodnym TRZEBNICA-ZDRÓJ. Będzie twórczo, zabawnie i sportowo! Zapraszamy!
  Data publikacji:
 • Co o Trzebnicy myślą mieszkańcy Wrocławia

  Brak opisu obrazka
  Na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat przeprowadziliśmy wśród mieszkańców Trzebnicy trzy duże badania społeczne, mające na celu zdiagnozowanie mocnych stron i tych, które zdaniem trzebniczan wymagają w naszym mieście poprawy. Zweryfikowaliśmy także obrane kierunki rozwoju i priorytetowe zadania. Teraz nadszedł czas na poznanie opinii wrocławian na temat Trzebnicy. Projekt ten jest możliwy do zrealizowania dzięki podpisanej 28 stycznia umowie pomiędzy Gminą Trzebnica a Wrocławską Filią SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego.
  Data publikacji: 30-01-2020 15:57
Wersja XML