• TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1-5 - Menu
Menu
BIP

Aktualności

 • Pielgrzymka Konna

  11.jpeg
  Kiedy ponad dekadę temu ksiądz Krzysztof Dorna – oddany posłudze kapłańskiej, a zarazem zapalony koniarz, po raz pierwszy wpadł na pomysł, aby połączyć duchowe rekolekcje z rekreacją i zorganizować pielgrzymkę konną do wybranego sanktuarium, z pewnością nie myślał wtedy o tym, że właśnie zainaugurował w regionie nowy rozdział historii.
  Data publikacji: 12-08-2019 12:55
 • Gminne Kluby Dziecięce

  plakat_gminne_kluby_dziecięce_www.jpeg
  Informujemy wszystkich zainteresowanych rodziców/opiekunów prawnych dzieci do lat 3, że od 1 września br. rozpoczną swoją działalność Gminne Kluby Dziecięce w miejscowościach: Księginice, Ligota, Kuźniczysko. Siedzibą dla tych klubów są nowopowstałe świetlice wiejskie.  W klubach zapewnimy dzieciom taką samą opiekę jak i w Gminnym Żłobku  w Trzebnicy.
  Data publikacji: 06-08-2019 12:15
 • Pocztówkowa wymiana z Super Kotem

  Kot pocztówka_Obszar roboczy 1.jpeg
  Super Kot - bohater z Gminy Trzebnica czeka na pocztówki i listy od swoich małych pomocników! Zapraszamy najmłodszych mieszkańców do zabawy z kocim przyjacielem. Skrzynka pocztowa znajduje się na trzebnickim deptaku i pilnuje jej Mruczysław! Spokojnie, nie musicie się go bać, to bardzo koleżeński kotek. 
  Data publikacji:
 • Remont sanitariatów w Szkole Podstawowej nr 3

  11.jpeg
  Burmistrz Marek Długozima podpisał umowę na remont łazienek znajdujących się na parterze Szkoły Podstawowej nr 3. Wykonawcą została firma AM Sp. z o.o. z Brzegu Dolnego, a koszt prac wyniesie blisko 167 tys. zł. W kolejnych miesiącach wyremontowane zostaną sanitariaty na pierwszym i drugim piętrze szkoły.
  Data publikacji: 02-08-2019 12:43
 • Termomodernizacja Szkoły Podstawowej w Ujeźdźcu Wielkim – 3,5 mln. zł

  11.jpeg
  Szkoła podstawowa w Ujeźdźcu Wielkim poddana zostanie termomodernizacji. Jeszcze przed początkiem nowego roku szkolnego wymienione zostaną wszystkie okna, pomalowane będą również ściany. W czwartek 1 sierpnia burmistrz podpisał umowę na wykonanie wspomnianych wyżej inwestycji. Wykonawcą została firma AM Sp. z o.o. Całość termomodernizacji szkoły to koszt blisko 3,5 miliona złotych.
  Data publikacji: 01-08-2019 14:30
 • Finalizacja prac na Hali Widowiskowo-Sportowej

  11.jpeg
  Nowa Hala Widowiskowo – Sportowa przechodzi ostatnią fazę prac wykończeniowych. Zostało zamontowane rusztowanie pod płytę boiska oraz pomalowano trybuny. Trwa kładzenie parkietu sportowego, dobiega końca malowanie ścian wewnętrznych. Położono okablowanie elektryczne, obecnie instalowane jest nagłośnienie. Przeprowadzono także test zewnętrznego oświetlenia bryły budynku. Niebawem rozpocznie się proces montażu siedzeń na trybunie głównej.
  Data publikacji: 26-07-2019 11:25
 • Święto Policji

  11.jpeg
  W środowe przedpołudnie 24 lipca burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima, na zaproszenie Komendanta Policji Powiatowej w Trzebnicy inspektora Adama Jędryszczaka wziął udział w Uroczystej Akademii z okazji Święta Policji. Burmistrz Marek Długozima celebrując wraz z funkcjonariuszami okrągłą, bo dokładnie setną rocznicę powołania przez Sejm II Rzeczypospolitej Policji Państwowej, pogratulował policjantkom i policjantom w dniu ich święta.
  Data publikacji: 25-07-2019 15:03
 • Burmistrz wspierający Odyseję Umysłu

  11.jpeg
  Odyseja Umysłu to program edukacyjny pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej, którego w Gminie Trzebnica nie trzeba nikomu przedstawiać. Odyseja jest doskonale kojarzona nie tylko w środowiskach szkolnych, ale także wśród rodzin uczestników. Uczniowie z terenu naszej gminy kwalifikują się regularnie do ścisłego finału w Polsce, a nawet – tak jak miało to miejsce w zeszłym roku, do międzynarodowego finału W Stanach Zjednoczonych, gdzie drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 2 zajęła 3 miejsce.
  Data publikacji: 23-07-2019 12:28
 • FLUO PARTY na zakończenie wakacji

  nowe_fb_wydarzenie_fluoparty.jpeg
  FLUO PARTY - niesamowicie świetlista i efektowna zabawa, którą zapamiętacie na długo już 23 sierpnia w Trzebnicy. Przygotujcie się na potężny zastrzyk pozytywnej i kolorowej energii!
  Data publikacji: 18-07-2019 13:14
 • Absolutorium i wotum zaufania

  12.jpeg
  27 czerwca odbyła się jedna z najważniejszych sesji Rady Miejskiej. Tego dnia burmistrz Marek Długozima przedstawił raport o stanie gminy, otrzymał wotum zaufania oraz absolutorium. Wcześniej, Regionalna Izba Obrachunkowa również pozytywnie zaopiniowała budżet Gminy Trzebnica za 2018 rok.
  Data publikacji: 17-07-2019 09:57

Gmina Trzebnica
ul. pl. Marszałka J. Piłsudskiego 1
55-100 Trzebnica
tel. 71 312 06 11
fax 71 312 12 48
e-mail:
Statystyka wizyt:
ogółem: 7527366
w tym miesiącu: 116442
dzisiaj: 114