Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Aktualności

 • Zmiany w składaniu wniosków przez rolników

  Brak opisu obrazka
  Jak informuje Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa nastąpiły bardzo ważne zmiany w zasadach składania przez rolników wniosków o płatności obszarowe w 2021 r. Od bieżącego roku nie składają oni osobiście już oświadczeń o braku zmian we wnioskach. Wniosek o płatności bezpośrednie należy wypełnić za pomocą aplikacji eWniosekPlus, a więc drogą elektroniczną. Ponadto, nie są już dostarczane drogą pocztową do rolników spersonalizowane wnioski, a co miało miejsce jeszcze w latach poprzednich.
  Data publikacji:
 • Panorama Trzebnicka

  Panorama Trzebnicka
  Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym specjalnym wydaniem Dwutygodnika Samorządowego Gminy Trzebnica - Panorama Trzebnicka nr 5 (191) 2021.
  Data publikacji:
 • Punkt Szczepień Powszechnych

  Brak opisu obrazka
  Punkt Szczepień Powszechnych będzie uruchomiony w nowej Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. 3-go Maja.
  Data publikacji: 13-04-2021 15:02
 • Dęby Pamięci

  Brak opisu obrazka
  13 kwietnia od wielu lat obchodzimy Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej. Dzień, który upamiętnia rocznicę opublikowania przez Niemcy w 1943 roku informacji o odkryciu w Katyniu masowych grobów oficerów Wojska Polskiego, zamordowanych przez NKWD w 1940 roku. 10 kwietnia wspominaliśmy 96 ofiar tragedii Smoleńskiej. W katastrofie zginęli najwybitniejsi przedstawiciele naszego narodu na czele z prezydentem Lechem Kaczyńskim i prezydentem RP na uchodźstwie - Ryszardem Kaczorowskim. Tego dnia chcieli oddać hołd ofiarom Zbrodni Katyńskiej i upomnieć się o pełną prawdę o tym straszliwym ludobójstwie.
  Data publikacji: 13-04-2021 13:53
 • Górska Odyseja: śmieciowe skarby na ekologicznej wystawie w Trzebnicy

  Brak opisu obrazka
  Plastikowa butelka obrośnięta skorupiakami, fragment rybackiej sieci, sflaczałe baloniki z tasiemką, zastygła pianka poliuretanowa – każdy śmieć może stać się dziełem sztuki. Oryginalne zdjęcia śmieci zebranych na polskich plażach i na górskich szlakach będą dostępne do obejrzenia na wystawie plenerowej „Górska Odyseja” przy Stawach Trzebnickich od 6 do 26 kwietnia br.
  Data publikacji: 06-04-2021 13:03
 • Planowane wyłączenia prądu

  Brak opisu obrazka
  TAURON Dystrybucja prowadzić będzie prace, które wiążą się z koniecznością czasowego wyłączenia energii elektrycznej.
  Data publikacji:
 • Planowany remont w SP3

  Brak opisu obrazka
  Burmistrz Marek Długozima wspólnie z dyrektor Jadwigą Kalinowską spotkali się na terenie Szkoły Podstawowej nr 3, by omówić remont, który już w czerwcu rozpocznie się na terenie placówki.
  Data publikacji: 31-03-2021 12:35
 • Plan zrównoważonej mobilności - konsultacje społeczne

  Brak opisu obrazka
  Od 19 do 23 kwietnia odbędą się konsultacje społeczne dotyczące opracowania "Planu Zrównoważonej Mobilności dla Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Wrocławia" (PZM MOFW) - Etap I. Plan jest strategią długoterminową, nastawianą na zapewnienie dobrego dostępu do celów podróży i usług. Swoim zasięgiem obejmuje Gminę Trzebnica. Konsultacje odbędą się online.
  Data publikacji:
 • Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

  Brak opisu obrazka
  W czwartek 1 kwietnia rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny. Potrwa do 30 września. Takie badanie odbywa się co 10 lat i jest obowiązkowe. Służy zebraniu informacji o liczbie ludności, strukturze demograficzno-społecznej i zawodowej, a także o stanie mieszkań i budynków. Pozyskane w ten sposób dane są później wykorzystywane do opracowań, zestawień i analiz statystycznych.
  Data publikacji:
 • Wysłuchania publiczne w sprawie koncepcji nowego budżetu UE w Polsce! Daj się wysłuchać!

  Brak opisu obrazka
  Ruszyły zapisy na serię wysłuchań publicznych dot. projektu Umowy Partnerstwa i poszczególnych programów krajowych przewidzianych w ramach nowego budżetu UE na lata 2021-2027. Pierwsze takie wysłuchanie odbędzie się już w środę 7 kwietnia br.
  Data publikacji: 02-04-2021 13:02
Wersja XML