Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Aktualności

 • Szczepimy Się - informacje na temat szczepień przeciw COVID-19

  Brak opisu obrazka
  Gmina Trzebnica jest w pełni przygotowana do Narodowego Programu Szczepień przeciwko COVID-19. Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia, będziemy koordynować działania związane z realizacją tego ważnego społecznie wyzwania. 
  Data publikacji: 14-01-2021 11:07
 • Poprawa bezpieczeństwa

  Brak opisu obrazka
  Mamy bardzo dobrą wiadomość dla mieszkańców zamieszkujących osiedle przy ul. Oleśnickiej, zgodnie ze złożoną przez burmistrza Marka Długozimę obietnicą rozpoczęły się prace związane z budową pierwszego etapu oświetlenia chodnika wraz z przejściem dla pieszych. Jak zapewnia wykonawca - Pan Adam Sygiet z firmy Elektro-Instal z Krotoszyna,  lampy zaświecą już w przyszłą środę.
  Data publikacji: 08-01-2021 14:19
 • Wystawa plenerowa "Architektura Dolnego Śląska"

  Brak opisu obrazka
  W dniach od 4 stycznia do 1 lutego 2021 roku na trzebnickim deptaku można obejrzeć wystawę pt. „ARCHITEKTURA DOLNEGO ŚLĄSKA”, przygotowaną z okazji 15-lecia Samorządu Zawodowego Architektów. Prezentowana w naszym mieście ekspozycja to efekt zaproszenia Gminy Trzebnica do udziału w przedsięwzięciu zorganizowanym pod patronatem Dolnośląskiej Okręgowej Izby Architektów RP. Wśród fotografii dokumentujących najciekawsze architektonicznie obiekty na Dolnym Śląsku jest również Gminny Park Wodny TRZEBNICA-ZDRÓJ.
  Data publikacji:
 • Bank żywności - podprogram 2020 - nabór

  Brak opisu obrazka
  Wydawanie paczek żywnościowych w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014–2020, odbędzie się w dniach w dniach od 23 do 25 czerwca. Po paczki żywnościowe dla uczestników programu prosimy zgłaszać się osobiście pod adresem ul. Kościelna 46 w Trzebnicy.
  Data publikacji:
 • W trosce o czyste powietrze

  Brak opisu obrazka
  W trosce o zdrowie i dobre samopoczucie mieszkańców Gminy Trzebnica na ul. 3 Maja zamontowany został pierwszy w Powiecie Trzebnickim w pełni profesjonalny punkt pomiaru jakości powietrza. Pozwoli on na stałe monitorowanie stanu zanieczyszczeń, a już wkrótce w Gminie Trzebnica pojawią się kolejne stacje pomiaru.
  Data publikacji: 30-12-2020 14:34
 • Wsparcie dla Ochotniczej Straży Pożarnej

  Brak opisu obrazka
  Burmistrz Marek Długozima podczas spotkania w Urzędzie Miejskim przekazał strażakom ochotnikom sprzęt wartości blisko 800 tys. zł. Podczas uroczystości, na ręce komendantów, złożone zostały również życzenia świąteczno-noworoczne oraz podziękowania za dotychczasową bardzo dobrą współpracę. Otrzymali oni także vouchery do wykorzystania w kręgielni znajdującej w Gminnej Strefie Aktywności, w ramach integracji poszczególnych jednostek OSP.
  Data publikacji: 30-12-2020 13:36
 • Harmonogram 2021 zbiórki odpadów komunalnych oraz wielkogabarytowych

  Brak opisu obrazka
  Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem zbiórki odpadów komunalnych w 2021 r. Przypominamy, że w okresach pomiędzy terminami odbioru odpadów wielkogabarytowych i elektrosprzętu z terenu Gminy Trzebnica, odpady te bez ponoszenia dodatkowych opłat można na bieżąco zawozić do GPSZOK zlokalizowanego przy ul. Milickiej 47. Pobierz aplikację mobilną Gminy Trzebnica i korzystaj z kalendarz wywozu odpadów. Aplikacja przypomni o terminie odbioru poszczególnych odpadów, poinformuje o zasadach prowadzenia selektywnej zbiórki odpadów, powiadomi o aktualnościach związanych z tą tematyką.
  Data publikacji:
 • Kolejne wsparcie dla Policji

  Brak opisu obrazka
  Burmistrz Marek Długozima przekazał symboliczne kluczyki do nowego radiowozu na ręce komendanta Powiatowej Policji w Trzebnicy mł. insp. Artura Starmacha. Auto, którego zakup współfinansowała Gmina Trzebnica będzie służyło trzebnickim policjantom.
  Data publikacji: 29-12-2020 13:37
 • Panorama Trzebnicka

  Panorama Trzebnicka
  Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym specjalnym wydaniem Dwutygodnika Samorządowego Gminy Trzebnica - Panorama Trzebnicka nr 16 (186) 2020.
  Data publikacji:
 • Wspominamy tych, którzy odeszli

  Brak opisu obrazka
  Zapraszam do zapoznania się z artykułem, który ukazał się w najnowszym wydaniu Panoramy Trzebnickiej.  
  Data publikacji: 19-12-2020 19:02
Wersja XML