Kontrast:
Rozmiar czcionki:
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1-5 - Menu
Menu
BIP

Aktualności

 • Nowa droga połączy dwa sołectwa

  13.jpeg
  Już niebawem nowa, ponad kilometrowa droga połączy Brzyków z Komorówkiem. W Urzędzie Miejskim odbyło się otwarcie ofert na wspomnianą inwestycję. Do przetargu stanęło jedenastu oferentów, a najkorzystniejszą ofertę w wysokości 814 291,98 tys. zł brutto złożyła firma Usługi Ogólnobudowlane Anna Chleboś z Granowca.
  Data publikacji: 15-01-2019 15:32
 • Wymiana pieców - odbierz umowę lub złóż oświadczenie o rezygnacji

  wymiana pieców_panorama 2018.jpeg
  Przypominamy o odbiorze umów na dotację do wymiany pieców. Osoby, które nie zdecydują się na wykorzystanie dofinansowania w ramach projektu, proszone są o złożenie oświadczenia  o odstąpieniu od umowy. Umożliwi to przystąpienie do projektu osobom, które nie uczestniczyły w pierwszym naborze wniosków. Odbiór umów lub złożenie oświadczenia o rezygnacji możliwy jest do dnia 31 stycznia 2019 r.
  Data publikacji:
 • Bank żywności w Trzebnicy - 2018

  fot załącznik.jpeg
  W dniach od 19 do 21 lutego w Gminnym Centrum Kultury i Sporu przy ul. Prusickiej 12 odbędzie się wydawanie paczek w ramach programu operacyjnego "Pomoc żywnościowa 2014-2020". Zapraszamy osoby zakwalifikowane do programu.
  Data publikacji:
 • Warsztaty dietetyczne i ekonomiczne

  DSC_2716.jpeg
  W ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa Podprogram 2018 realizowanego przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Trzebnicy, dla osób korzystających z pomocy żywnościowej, zorganizowano warsztaty dietetyczne i ekonomiczne. Spotkania odbyły się w dniach  9 i 10 stycznia 2019 r. w Sali nr 100 i  216 Gminnego Centrum Kultury.
  Data publikacji:
 • Rewitalizacja urzędu

  11.jpeg
  Rozpoczęła się rewitalizacja strefy wejściowej do Urzędu Miejskiego w Trzebnicy. Prace są konieczne ze względu na pogarszający się stan murów, co w przyszłości mogło grozić katastrofą, a tym samym stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa petentów odwiedzających budynek. Przy okazji prowadzonych prac powstanie również przestrzeń wystawiennicza, która posłuży trzebnickim artystom. Prace wykona firma MIKOLUK – BUDOWNICTWO I ZABYTKI.
  Data publikacji:
 • DKF w styczniu

  a.5.6 repertuar 11-15.01.2019.jpeg
  Zapraszamy wszystkich mieszkańców na Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Filmowego w Kinie Polonia 3D, które odbędzie się w 23 stycznia (środa). Na dużym ekranie zobaczymy  włoski film "Chleb z nieba" w reżyserii Giovanni Bedeschi. Po seansie tradycyjnie odbędzie się spotkanie i dyskusja.    
  Data publikacji:
 • Ciepłe Miejsce w Trzebnicy

  11.jpeg
  8 stycznia o godz. 14.00 w Trzebnicy otwarto Ciepłe Miejsce. To przestrzeń wymiany, która służy integracji i wzajemnej pomocy. W Ciepłym Miejscu można zostawić rzeczy w dobrym stanie, ale można też zabrać stamtąd to, czego akurat potrzebujemy. Inicjatywa powstała dzięki współpracy burmistrza Marka Długozimy z panią Anną Morawiecką koordynatorką projektu, prezes Fundacji Ludzka Sprawa, zastępcą dyrektora Wrocławskiego Domu Literatury.
  Data publikacji:
 • Rusza lodowisko

  Lodowisko Otwarcie_Obszar roboczy 1 kopia — kopia.jpeg
  Już od 11 stycznia rusza trzebnickie lodowisko przy Kompleksie Boisk Orlik 2012. Wszystkich miłośników lodowego szaleństwa serdecznie zapraszamy do jazdy na łyżwach!
  Data publikacji:
 • Jubileusz 100. rocznicy urodzin Pani Zofii Urban-Truskowskiej

  IMG_2439.jpeg
  Pani Zofia Urban-Truskowska, stulatka z Cerekwicy, 31 grudnia przyjęła od Burmistrza Gminy Trzebnica Marka Długozimy serdeczne gratulacje oraz życzenia zdrowia, pogody ducha na kolejne lata życia, a także niegasnącej miłości i szacunku ze strony najbliższych.
  Data publikacji: 04-01-2019 15:01
 • Odbiór odpadów komunalnych - harmonogram 2019

  wywoz.jpeg
  Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem zbiórki odpadów komunalnych w 2019 r. Przypominamy, że w okresach pomiędzy terminami odbioru odpadów wielkogabarytowych i elektrosprzętu z terenu Gminy Trzebnica, odpady te bez ponoszenia dodatkowych opłat można na bieżąco zawozić do GPSZOK zlokalizowanego przy ul. Milickiej 47.
  Data publikacji:

Gmina Trzebnica
ul. pl. Marszałka J. Piłsudskiego 1
55-100 Trzebnica
tel. 71 312 06 11
fax 71 312 12 48
e-mail:
Statystyka wizyt:
ogółem: 6077165
w tym miesiącu: 86723
dzisiaj: 313