Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Aktualności

 • Koronawirus - Gmina Trzebnica w strefie żółtej

  Brak opisu obrazka
  Gmina Trzebnica objęta została dodatkowymi obostrzeniami ze strefy żółtej. Zmiany będą obowiązywać od soboty 26.09 września. Zachęcamy do zapoznania się ze zmianami.
  Data publikacji: 24-09-2020 17:32
 • Podwojenie długości ścieżek rowerowych w Gminie Trzebnica.

  Brak opisu obrazka
  Obecnie w Gminie Trzebnica do dyspozycji rowerzystów oddanych jest około 25 kilometrów ścieżek rowerowych lub ciągów pieszo-rowerowych. W perspektywie najbliższych 3 lat długość ta ma szanse ulec podwojeniu. Wynika to z dużej popularności jaką (szczególnie w ciągu weekendów) cieszą się trzebnickie ścieżki rowerowe, które przebiegają przez najbardziej malownicze obszary naszego miasta i gminy.
  Data publikacji: 24-09-2020 16:29
 • Wsparcie dla strażaków ochotników

  Brak opisu obrazka
  Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z terenu Gminy Trzebnica zyskają doposażenie o wartości blisko 800 tys. zł, z czego blisko 300 tys. pochodzić będzie z budżetu gminy. Podczas specjalnej uroczystości w Urzędzie Miejskim, w obecności burmistrza Marka Długozimy, przedstawiciele poszczególnych jednostek podpisali dokumentację uprawniającą ich do odbioru dotacji z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.
  Data publikacji: 23-09-2020 15:32
 • Wyremontowana droga w Komorówku

  Brak opisu obrazka
  Zakończyły się prace związane z remontem odcinka drogi gminnej w Komorówku. Prace, których koszt wyniósł 78 124,68 zł, wykonała firma Anny Chleboś z Granowiec.
  Data publikacji: 21-09-2020 15:04
 • Ograniczenie pracy Urzędu Miejskiego w Trzebnicy

  Brak opisu obrazka
  W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją związaną z epidemią koronawirusa w Powiecie Trzebnickim oraz mając na uwadze ochronę zdrowia mieszkańców i pracowników Urzędu Miejskiego w Trzebnicy, burmistrz Marek Długozima podjął decyzję o przywróceniu ograniczeń pracy Urzędu Miejskiego w Trzebnicy. Ograniczenia obowiązywać będą od poniedziałku, 21.09.2020 r. i potrwają do odwołania.
  Data publikacji: 18-09-2020 15:02
 • Nowy Plac Zabaw dla Uczniów Szkoły Podstawowej w Masłowie

  Brak opisu obrazka
  W dniu 14 września 2020 roku o godz. 10.00 nastąpiło uroczyste otwarcie placu zabaw przy Szkole Podstawowej w Masłowie. W ceremonii wzięli udział uczniowie oraz nauczyciele, a także Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima, który wspólnie z dyrektor Pauliną Pierchorowicz-Rączką oraz przedstawicielami społeczności uczniowskiej dokonali symbolicznego przecięcia wstęgi.
  Data publikacji: 18-09-2020 14:34
 • Bezpiecznie do Raszowa

  Brak opisu obrazka
  Trwają intensywne prace związane z budową 400-metrowego odcinka ścieżki rowerowej wraz z chodnikiem, prowadzących do Raszowa. Wartość inwestycji wynosi ponad 327 tysięcy złotych.
  Data publikacji: 17-09-2020 14:04
 • Prace na finiszu

  Brak opisu obrazka
  Będzie miała ponad 200 m² powierzchni, a prace związane z jej budową powoli dobiegają końca. Warta ponad milion zł świetlica, bo o niej mowa, już niebawem zacznie służyć mieszkańcom Skarszyna. Inwestycję prowadzi Zakład Ogólnobudowlany Henryka Grabowskiego z Bierutowa.
  Data publikacji: 17-09-2020 13:58
 • Spis Rolny 2020

  Brak opisu obrazka
  1 września, na terenie całej Polski, rozpoczął się Powszechny Spis Rolny 2020 i potrwa do 30 listopada br. Jeśli chcesz się dowiedzieć czy jesteś objęty spisem rolnym wejdź na spisrolny.gov.pl  Na tej stronie znajdziesz również szczegółowe informacje dotyczące spisu rolnego. Spisz się jak na rolników przystało!
  Data publikacji:
 • Nareszcie koniec! Ostatnia prosta do otwarcia hali

  Brak opisu obrazka
  Mam dla Państwa bardzo dobre informacje – otrzymałem dziś decyzję Dolnośląskiego Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego, który utrzymał w mocy decyzję Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego, zatwierdzającą zamienny projekt budowlany Hali Sportowo-Widowiskowej. Oznacza to, że możemy rozpocząć procedury odbiorowe inwestycji, a następnie – w końcu dokonać otwarcia tej długo oczekiwanej przez wszystkich inwestycji.
  Data publikacji: 11-09-2020 14:25
Wersja XML