Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Aktualności

 • Ogłoszenie

  Ogłoszenie Burmistrza Gminy Trzebnica o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego wsi Piersno (działka nr 87/1)
  Data publikacji: 24-09-2021 11:44
 • Spotkanie informacyjne w sprawie programu "Czyste powietrze"

  Brak opisu obrazka
  Zapraszamy do udziału w spotkaniu na temat programu "Czyste powietrze". Dowiedz się jak zdobyć dofinansowania termomodernizację domu jednorodzinnego, w tym na wymianę pieca.
  Data publikacji: 09-09-2021 13:39
 • Trzeci turniej charytatywny

  Brak opisu obrazka
  Z miłości do ludzi i piłki siatkowej po raz III zorganizowany zostanie turniej charytatywny piłki siatkowej drużyn mieszanych, w których udział weźmie 10 drużyn z województwa dolnośląskiego. Po raz pierwszy odbędzie się ona na nowej Gminnej Hali Widowiskowo-Sportowej im. Dolnośląskich Olimpijczyków. Wydarzeniu towarzyszyć będzie wiele atrakcji, a zebrane środki przekazane będą na pomoc dla Mikołaja i Frania. Szczegóły na plakacie. Wspólnie z drużyną Volley Team DTR zachęcam do udziału i wsparcia akcji!
  Data publikacji: 23-09-2021 16:45
 • Dbam o mój zasięg. Bezpieczeństwo w świecie Internetu i smartfona

  Brak opisu obrazka
  W trzebnickim Kinie Polonia 3D, w poniedziałek 27 września, odbędzie się seria wykładów poświęconych bezpieczeństwu cyfrowemu, skierowana do dzieci, młodzieży, a także osób dorosłych, w tym szczególnie rodziców, nauczycieli oraz seniorów. Wydarzenie odbędzie się dzięki współpracy Gminy Trzebnica z Ruchem Młodzieży Salwatoriańskiej oraz Fundacją Dbam o mój zasięg. Prelekcje poprowadzi dr Maciej Dębski – socjolog problemów społecznych.
  Data publikacji: 23-09-2021 16:44
 • 41. Trzebnickie Święto Sadów i Plonów

  Brak opisu obrazka
  41. Trzebnickie Święto Sadów i Plonów za nami. Po raz pierwszy obchodziliśmy razem Święto Sadów i Dożynki. Po raz pierwszy też mieszkańcy miasta mogli przeżywać nasze barwne święto plonów na miejscu, w Trzebnicy. To doświadczenie, pomimo niekorzystnej pogody na długo zapisze się w ich pamięci za sprawą niepowtarzalnych smaków i zapachów płynących z kolorowych stoisk i kramików przygotowanych przez sołectwa.
  Data publikacji: 23-09-2021 16:40
 • Poprawa i promocja zdrowia psychicznego wśród nastolatków uczących się w dolnośląskich szkołach!

  Brak opisu obrazka
  Gmina Trzebnica, jako jedna z dziesięciu gmin z terenu Dolnego Śląska dołączyła do programu Samorządu Województwa Dolnośląskiego tworzonego we współpracy z Dziennym Ośrodkiem Psychiatrii i Zaburzeń Mowy dla Dzieci i Młodzieży oraz Zakładem Lecznictwa Odwykowego dla osób Uzależnionych od Alkoholu w Czarnym Borze. Jego celem jest podejmowanie działań mających na celu poprawę i promocję zdrowia psychicznego wśród nastolatków uczących się w dolnośląskich szkołach.
  Data publikacji: 23-09-2021 16:20
 • Kolejny krok na drodze do Małej Obwodnicy

  Brak opisu obrazka
  Zgodnie z obietnicą burmistrza Marka Długozimy daną mieszkańcom, trwają działania związane z budową Małej Obwodnicy Trzebnicy. W środę 8 września w sali nr 48 budynku Urzędu Miejskiego w Trzebnicy odbyło się spotkanie dla mieszkańców, podczas którego zaprezentowane zostały wstępne propozycje przebiegów korytarzy obwodnicy w ciągu drogi krajowej nr 15.
  Data publikacji: 17-09-2021 13:09
 • Pomiar jakości powietrza w Trzebnicy

  Brak opisu obrazka
  Gmina Trzebnica współpracuje z Uniwersytetem Wrocławskim w ramach projektu „Life Mapping Air – Czy wiesz czym oddychasz – kampania informacyjno-edukacyjna na rzecz czystszego powietrza”. Jednym z celów projektu jest podnoszenie świadomości mieszkańców Gmin biorących udział w projekcie w zakresie konieczności dbania o jakość powietrza.
  Data publikacji: 15-09-2021 15:04
 • Wielkie pieniądze dla Gminy Trzebnica

  Brak opisu obrazka
  Burmistrz Marek Długozima podczas wizyty w siedzibie Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie podpisał umowę, na mocy której Gmina Trzebnica otrzyma ponad 17 mln zł na poszukiwanie wód termalnych na terenach rekreacyjnych znajdujących się przy ul. Czereśniowej.
  Data publikacji: 14-09-2021 15:29
 • 41. Trzebnickie Święto Sadów i Plonów

  Brak opisu obrazka
  Tradycyjne Trzebnickie Święto Sadów słynie z wielu atrakcji, a szczególnie z obfitości swoich sadów i co roku przyciąga tłumy. W dniach 18 i 19 września ponownie zgromadzimy się na placu pielgrzymkowym, aby wspólnie obchodzić owocowe święto. 
  Data publikacji:
Wersja XML