Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Gmina Trzebnica Finalistą Konkursu Modernizacja Roku 2010

Rewitalizacja Parku Solidarności została doceniona przez Komisję XV Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Modernizacja Roku 2010. Gmina Trzebnica została zakwalifikowana do ścisłego finału.

Konkurs składał się z kilku etapów, które wymagały od Gminy Trzebnica przedstawienia szczegółowych informacji i dokumentacji z przebiegu odnowy Parku Solidarności, jak również wizytacji komisji konkursowej, która spacerując po największym miejskim parku, oceniała jego wygląd, stan techniczny oraz zakres wykonanych prac modernizacyjnych.

W zeszłorocznej edycji konkursu, Gmina Trzebnica otrzymała nagrodę główną za modernizację płyty Rynku. Obecność wśród finalistów konkursu z terenu całej Polski również w tym roku, to dla Trzebnicy kolejny sukces i ogromne wyróżnienie.

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka
Największy trzebnicki park cieszy się dużą popularnością zarówno wśród dzieci i młodzieży w różnym wieku, jak i wśród osób starszych.

Brak opisu obrazka
W Parku Solidarności znajdują się przeróżne atrakcje. Najnowszą z nich jest linowa wieża do wspinaczki, natomiast gra w siatkówkę plażową jest podczas wakacji jedną z najczęściej wybieranych form aktywnego odpoczynku.

Brak opisu obrazka
Park oferuje także ćwiczenia przy stanowskach siłowni na świeżym powietrzu.

Brak opisu obrazka
Swoich sił można również spróbować podczas meczu w badmintona na specjalnie do tego przygotowanym boisku.

Brak opisu obrazka
Osoby, które preferują mniej aktywną formę spędzania wolnego czasu, mogą skorzystać ze stolików dostosowanych do rozgrywek w szachy, chińczyka i karty.

Brak opisu obrazka
Przepiękna fonatnna stanowi jedną z atrakcji parku.

Brak opisu obrazka
Przyglądając się obrazowi terenu Parku Solidarności przed rewitalizacją, widać doskonale ogrom prac i środków włożonych w jego przemianę.

 

Wersja XML