Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Strona główna

 • Koncert "Śpiewająca Eurydyka"

  Brak opisu obrazka
  Koncert "Śpiewająca Eurydyka" jest kontynuacją Międzynarodowego Festiwalu Piosenki – Anna German. Wydarzenie jest szansą na przybliżenie szerokiej publiczności utworów Anny German w wykonaniu laureatki wspomnianego festiwalu - Katarzyny Zawady. Dodatkowo w czasie muzycznego spektaklu usłyszymy także utwory Anny Jantar oraz Violetty ViIlas. Do udziału zaprasza Marek Długozima - Burmistrz Gminy Trzebnica.
  Data publikacji:
 • Ogólnopolski Konkurs Testowy Bezpieczna Obsługa Zwierząt Gospodarskich

  Brak opisu obrazka
  Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego po raz pierwszy ogłosiła Ogólnopolski Konkurs Testowy z Zakresu Bezpiecznej Pracy w Gospodarstwie Rolnym – Bezpieczna Obsługa Zwierząt Gospodarskich. Tematyka konkursu dotyczy problematyki bezpieczeństwa pracy podczas chowu i hodowli zwierząt.
  Data publikacji:
 • Święto Wojska Polskiego

  Brak opisu obrazka
  15 sierpnia to dzień upamiętniający zwycięstwo Polski w bitwie warszawskiej z 1920 roku - stoczonej podczas wojny polsko-bolszewickiej, która zdecydowała o niepodległości naszego kraju. Z tej okazji dzień ten ustanowiono również Świętem Wojska Polskiego. Zapraszamy do upamiętnienia tego dnia.
  Data publikacji:
 • Gmina Trzebnica dzieciom

  Brak opisu obrazka
  Kolejny plac zabaw powstanie w sołectwach Gminy Trzebnica, tym razem urozmaici on przestrzeń rozrywki wokół Szkoły Podstawowej w Masłowie. Burmistrz Marek Długozima podpisał umowę na realizację inwestycji wartej ponad 70 tys. zł, którą wykona firma Müller Jelcz-Laskowice Sp. z o.o.
  Data publikacji: 07-08-2020 12:22
 • Wyniki 7. edycji Budżetu Obywatelskiego Gminy Trzebnica 2020

  Brak opisu obrazka
  7. edycja Trzebnickiego Budżetu Obywatelskiego po raz kolejny pokazała, jak ważna to forma komunikacji z mieszkańcami Gminy Trzebnica. Zarówno na etapie składania wniosków, a potem poprzez oddawanie głosu na konkretny projekt, to wy - mieszkańcy gminy – od lat wskazujecie, w którym kierunku chcecie rozwijać swoje osiedla, sołectwa, miejsca do odpoczynku i rekreacji. Zgłoszone pomysły są także odzwierciedleniem Waszych potrzeb w sferze rozwoju kultury, sportu, a ostatnio coraz częściej wskazują na tematy ważne społecznie
  Data publikacji:
 • Pilny apel o krew

  Brak opisu obrazka
  Pilny apel o krew! RCKiK Wrocław prosi o zgłaszanie się do oddawania krwi. W szpitalach Wasza krew jest bardzo potrzebna do przeprowadzania operacji. Organizujcie się, udostępniajcie post, przyjdźcie oddać krew. Czekamy na Was!
  Data publikacji:
 • Pływanie Synchroniczne w Uczniowskim Klubie Sportowym SYNCHRO TRZEBNICA

  Brak opisu obrazka
  Rusza nabór w Sekcji Pływania Synchronicznego w Uczniowskim Klubie Sportowym SYNCHRO TRZEBNICA! Wodny balet jak często nazywane jest pływanie synchroniczne, łączy w sobie pływanie, gimnastyka i taniec. Jeżeli marzy Ci się przygoda z tańcem w wodzie, zachęcamy do zapisów.
  Data publikacji:
 • Bezpieczne żniwa i wakacje

  Brak opisu obrazka
  Miesiące letnie to czas wzmożonej aktywności na świeżym powietrzu: dzieci, młodzieży i dorosłych. Wielu z nas częściej korzysta z przestrzeni publicznej, infrastruktury sportowej, zbiorników wodnych, a rolnicy zorientowani są na intensywne prace polowe na okoliczność żniw. W trosce o bezpieczeństwo własne i naszych najbliższych apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności w miejscach sąsiadujących z urządzeniami energetycznymi.
  Data publikacji: 06-08-2020 12:45
 • Ruszyła rozbudowa fabryki Perfand w Trzebnicy

  Brak opisu obrazka
  Na zaproszenie Andrzeja Trawińskiego burmistrz Marek Długozima wizytował teren budowy nowej hali produkcyjnej, która powstaje obok istniejącej fabryki oświetlenia - Perfand Led. Wraz z zakończeniem inwestycji, które planowane jest na grudzień bieżącego roku, firma rozpocznie w Trzebnicy produkcję perfum. Powstaną również nowe miejsca pracy.
  Data publikacji: 05-08-2020 14:33
 • Zdalna Szkoła + w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej

  Brak opisu obrazka
  Pragniemy poinformować, iż Gmina Trzebnica uzyskała dofinansowanie dla projektu grantowego pn.: ,, Zdalna Szkoła + w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej’’. Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Osi Priorytetowej nr I ,,Powszechny dostęp do szybkiego Internetu’’ Działania 1.1: ,,Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokich przepustowościach’’. Jego celem jest umożliwienie prowadzenia zdalnego kształcenia uczniów, zwłaszcza z rodzin wielodzietnych, wykluczonych cyfrowo poprzez zakup sprzętu komputerowego z urządzeniami peryferyjnymi i akcesoriami, który został przekazany szkołom.
  Data publikacji:
Wersja XML