Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Głosujmy na Droszów!

Dorszów – sołectwo Gminy Trzebnica walczy o pozyskanie 50 tys. zł na doposażenie placu zabaw w konkursie Fundacji AVIVA. Liczą się głosy oddane na za pomocą strony internetowej, dlatego serdecznie zachęcamy do włączenia się w akcję i wsparcie dzieci z Droszowa, które marzą o kolejnych atrakcjach na placu zabaw. Głosowanie trwa do 14 listopada, codziennie można oddać jeden głos.

Głosowanie jest bardzo proste:
1. Należy kliknąć „zagłosuj” na stronie - link.
2. Następnie należy podać swój adres e-mail oraz wpisać kod pocztowy i kliknąć „oddaj głos”.
3. Teraz wystarczy poczekać na wiadomość e-mail od organizatorów konkursu oraz po jej otworzeniu kliknąć na link aktywacyjny, potwierdzający oddanie głosu na miejscowość Droszów.

Z jednego komputera można oddać 10 głosów dziennie – z różnych adresów mailowych.

Informacja przygotowana przez mieszkańców Doroszowa:

Celem projektu jest stworzenie placu zabaw z prawdziwego zdarzenia w Parku Wiejskim w Droszowie, miejsca spotkań, zabawy, dużej aktywności i zawiązywania przyjaźni. Teren Parku Wiejskiego jest idealnym miejscem na relaks dla dzieci i rodziców wśród zieleni. Finalizacja projektu poprawi nasze relacje, rozwinie nas społecznie, zintegruje, pozwoli nam na mądre i odpowiedzialne spędzanie wolnego czasu, utrzymywanie kontaktów z rówieśnikami.

Chcielibyśmy doposażyć nasz plac zabaw w dodatkowe elementy do zabawy oraz ogrodzić go, dla bezpieczeństwa użytkowników. Obecnie posiadamy jedynie trzy urządzenia na naszym placu zabaw. Ciągle brakuje środków, na finalizację tego przedsięwzięcia, dlatego dzięki konkursowi Fundacji Aviva mamy możliwość dokończenia tego zadania, które będzie źródłem dziecięcej radości.

Z otrzymanej dotacji chcielibyśmy sfinansować następujące wydatki: zastaw zabawowy, huśtawka wagowa, skoczki, drążki gimnastyczne, karuzela młynek, wykorytowanie i wypiaskowanie terenu pod plac zabaw, ogrodzenie
 

Wersja XML